Wpis z mikrobloga

Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość.

Ot, kolejny prawacki myśliciel wyklęty chwali się swoimi brawurowymi przemyśleniami na temat tego złego homoseksualizmu. Przy okazji biorąc na cel rudych, zielonookich, leworęcznych i pewnie każdego z osobna, bo każdy do jakiejś mniejszości należy xD

Wołam naszego geniusza: @pokyw123, opowiedz nam proszę więcej o zastosowanej w przytoczonym zdaniu logice xDDD

lhttps://www.wykop.pl/wpis/46409577/gnije-z-ludzi-ktorzy-w-2019-roku-dalej-uwazaja-gej/163518261/#comment-163518261

#shitwykopsays #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt
bacaa90 - Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość. 

Ot, kolejny...

źródło: comment_M2bgM6jNxOtytCFOYgRv3KeRNhFsCKox.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bacaa90: Czego tu nie rozumiesz? Gdy masz wzrostu mniej lub więcej niż odpowiedni przekrój społeczeństwa to jesteś pato np. Gigantyzm. Gdy masz trzy ręce to jest to pato. Jak masz IQ poza przedzialem przyjętym dla odpowiedniego procentu społeczeństwa to jesteś pato. Jak jesteś gejem których w społeczeństwie jest 1 promilu to jesteś pato.
  • Odpowiedz
@pokyw123:

1. Homoseksualizm nie jest chorobą, jest odmianą orientacji seksualnej, tak jak rudy jest odmianą koloru włosów.
2. Osób LGBT w społeczeństwie jest ok. 5%, a nie promil.
  • Odpowiedz
@pokyw123:

dlaczego nie jest skoro jest? Czego tu nie rozumiesz


nie jest, bo nie prowadzi do żadnych dysfunkcji organizmu, nie obniża standardu życia

WHO dawno temu usunęła homoseksualizm z listy chorób, ale prawczek jak zwykle na chłopski rozumek podumał i wymyślił xDDDD ja #!$%@?, dlaczego każdy z was musi być taki ograniczony
  • Odpowiedz
@bacaa90: nie jesteś przystosowany do życia w społeczeństwie. Nie rozumiesz jak to działa. Jeśli robisz sobie badania krwi czy mierzysz ciśnienie to jeśli jesteś poza przedzialem to jesteś pato. Jeśli staje ci na widok kolegi to jesteś pato tak samo jak gdy staje ci na widok psa czy dziecka. Pedofila tez jest dla ciebie orientacja? Czym różni się od homo?
  • Odpowiedz
dlaczego nie jest skoro jest?


@pokyw123: a jest, bo... jest? Zapoznaj się ze stanowiskiem naukowców i psychiatrów, bo na razie ograniczasz się do fikołków właściwych chłopskiemu rozumowi.

Jeśli robisz sobie badania krwi czy mierzysz ciśnienie to jeśli jesteś poza przedzialem to jesteś
  • Odpowiedz
@NiemieckiArbiter: na swój sposób on ma racje.
Jeśli w grupie 10 osób, 9 osób będzie miało wzrost 1,70m, a Ty będziesz miał 1,80m, to Twój wzrost będzie patologią wśród tej grupy. Bo patologia to odstępstwo od normy.
Nie bronię go co do kwestii gejów, bo do tego nie chcę się odnosić...
Ale w teorii jeśli na 10 osób, 9 jest hetero, a 1 homo, to jest to patologia wśród tych
  • Odpowiedz
@pokyw123:

Jeśli robisz sobie badania krwi czy mierzysz ciśnienie to jeśli jesteś poza przedzialem to jesteś pato


to masz wtedy jakiś stan chorobowy = coś złego dzieje się z twoim
  • Odpowiedz
Twój wzrost będzie patologią wśród tej grupy. Bo patologia to odstępstwo od normy.


@trapist_e: a pokażesz mi definicję słowa "patologia", zgodnie z którą patologia to "odstępstwo od normy"? Bo słownik inaczej to słowo definiuje.
  • Odpowiedz
Jeśli staje ci na widok kolegi to jesteś pato tak samo jak gdy staje ci na widok psa czy dziecka.


@pokyw123: O proszę, absolwent wioskowej akademii medycznej, z wydziału chłopskiego zdrowego rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bacaa90: No i to jest kwintesencja bełkotu. Skoro każdy ma prawo do własnej orientacji i nie możemy jako większość mi powiedzieć że jego jest zła to homoseksualizm = zoofilia= pedofilia. Zgodnie z twoim wpisem jeśli zwierzę nie cierpi i ma radość z tego to nie ma zoo filii.
Uwaga wołam wszystkich. Hahhahaahs
  • Odpowiedz
@pokyw123: ja #!$%@?...

czy ty naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy seksem między dwojgiem dorosłych świadomych ludzi, gdzie obydwoje na ten seks wyrażają zgodę, ergo mamy konsensus

a seksem pomiędzy człowiekiem i zwierzeciem, gdzie to drugie siłą rzeczy na seks zgody wyrazić nie może, ergo nie ma konsensusu?
  • Odpowiedz
@bacaa90: A xd lpg nie rozumiesz ze pieprzysz głupoty? Skąd wiesz ze ktoś jest dorosły i świadomy? Bo właśnie z tych założeń które podałem. Gdybyś chciał przetestować czy ktoś podjął decyzję świadomie to musiałbyś to jakoś ocenić. Jak? Robiac test którego wynik musiałbyś odnieść do ogółu społeczeństwa i tym samym chcesz już korzystać z prawa normalności wyrażonej przez cechy większości. No to już zrozumiales synku?
  • Odpowiedz