Wpis z mikrobloga

Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość.

Ot, kolejny prawacki myśliciel wyklęty chwali się swoimi brawurowymi przemyśleniami na temat tego złego homoseksualizmu. Przy okazji biorąc na cel rudych, zielonookich, leworęcznych i pewnie każdego z osobna, bo każdy do jakiejś mniejszości należy xD

Wołam naszego geniusza: @pokyw123, opowiedz nam proszę więcej o zastosowanej w przytoczonym zdaniu logice xDDD

lhttps://www.wykop.pl/wpis/46409577/gnije-z-ludzi-ktorzy-w-2019-roku-dalej-uwazaja-gej/163518261/#comment-163518261

#shitwykopsays #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt
bacaa90 - Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość. 

Ot, kolejny...

źródło: comment_M2bgM6jNxOtytCFOYgRv3KeRNhFsCKox.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokyw123: homoseksualizmu nie można traktować na równi z zoofilią albo pedofilią z prostego powodu. Homoseksualizm to relacja dwójki dorosłych ludzi, w której obojga partnerów jest sobie równych. To znaczy są w stanie wyrażać zrozumiale swoją wolę i podejmować świadome decyzje. Ani dziecko, ani zwierzę nie spełnia tych warunków.

Tak samo homoseksualizm nie jest patologią z prostego powodu. Patologia owszem, oznacza odstępstwo od normy, ale tylko negatywne. Nie określisz czyjegoś geniuszu
  • Odpowiedz
@bacaa90 ale homoseksualizm też był uznawany za parafilie jeszcze nie tak dawno temu. Pytanie kiedy zoofilia i pedofilia też przestaną być. Bo do tego zmierzamy. W Holandii już ostro nad tym pracują. Kiedyś, chyba w Szwecji, erotyka z udziałem osób bodaj powyżej 14 roku życia była legalna. Więc wszystko zależy tutaj od tego jaki okres sobie weźmiemy pod uwagę.
Bo w starożytnej Grecji to właśnie gejowski seks z nastolatkiem był tym
  • Odpowiedz
Pytanie kiedy zoofilia i pedofilia też przestaną być. Bo do tego zmierzamy. W Holandii już ostro nad tym pracują.


@WhiskeyIHaze: tzn co konkretnie robią? Moim zdaniem wszystkie te wybryki typu nambla (nie pamiętam reszty nazw) ostatnio raczej straciły pęd niż go nabrały, więc nie wiem czy faktycznie do tego zmierzamy.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: tak, właśnie tę partię mam na myśli w tym co dodałem po edycji (i to jej nazwy nie pamiętam). W moim odczuciu zostali raczej rozgonieni i nie widzę, żebyśmy zmierzali w takim kierunku w jakim piszesz. Były nawet jakieś aresztowania i struktury kompletnie się im już posypały.
  • Odpowiedz
@kolnay1 ale organizacje lgbt czy im podobne też na początku miały pod górkę. Też je rozbijano i tak dalej. Ale za 20-30 lat to wszystko może wyglądać inaczej. Chociaż mam nadzieję, że masz rację.
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Gościu przeczytaj wcześniejsze wpisy bo nie chce mi się powtarzać. Skąd wiesz czy ktoś jest dorosły? Czy jest świadomy? Czy akurat on na to się godzi i ma przyjemność? No właśnie z tego że odnosisz jego sytuacje do ogółu i stwierdzisz czy odstaje czy nie. Ro jest właśnie zjadanie własnego członka przez lewaków. Jeśli zrezygnujesz z tego że duża większość 90-95% zachowań to norma to tym samym przyzwalasz na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pokyw123: super, z tym, że ja Ci odpisałem, dlaczego nazywanie patologią czegoś co odstaje od normy nie jest dobre. Ale z jakiegoś powodu postanowiłeś mi napisać jeszcze raz wszystko co już w tym wpisie napisałeś.
  • Odpowiedz
@Pawu1on: Boże przeczytaj wpisy. Nie większość tylko 95-97%. Gdybyś miał statystyke w szkole to wiedziałbyś o co chodzi a tak chodzisz niedouczony. Chcesz wiedzieć więcej to zapłać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokyw123: zmienia, ponieważ dla (o ironio) większości społeczeństwa patologia oznacza coś złego, gdzie oczywistym jest, że homoseksualizm nie jest czymś złym.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Podoba mi sie jak geje usilnie twierdzą ze wykop nie jest wcale portalem dla gejów, możliwe, ze skoro siedzą tu głownie geje to po prostu jest ich większość w społeczeństwie, a wtedy teoria upada, bo nienormalni są hetero
  • Odpowiedz
@pokyw123: Jakbym mial 200iq to jestem pato? Nie miescilbym sie w przedziale.
Wedlug twojego rozumowania powinnismy jako cywilizacja stac w miejscu od setek tysiecy lat, bo kazdy objaw wiekszej inteligencji to patologia.
  • Odpowiedz
@Aldarith: Tak to jest patologia. Tak jak gigantyzm. Niestety brakuje Ci warsztatu żeby o tym pogadać a ja za darmo nie będę Ciebie edukował. Nawet pożądane cechy w nadmiarze są patologia z definicji.
  • Odpowiedz