Wpis z mikrobloga

Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość.

Ot, kolejny prawacki myśliciel wyklęty chwali się swoimi brawurowymi przemyśleniami na temat tego złego homoseksualizmu. Przy okazji biorąc na cel rudych, zielonookich, leworęcznych i pewnie każdego z osobna, bo każdy do jakiejś mniejszości należy xD

Wołam naszego geniusza: @pokyw123, opowiedz nam proszę więcej o zastosowanej w przytoczonym zdaniu logice xDDD

lhttps://www.wykop.pl/wpis/46409577/gnije-z-ludzi-ktorzy-w-2019-roku-dalej-uwazaja-gej/163518261/#comment-163518261

#shitwykopsays #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt
bacaa90 - Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość. 

Ot, kolejny...

źródło: comment_M2bgM6jNxOtytCFOYgRv3KeRNhFsCKox.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@bacaa90: właściwie to każdy z nas posiada jakąś cechę, której nie posiada większość. Chyba warto sobie zdać sprawę, że taka statystyczna większość tak naprawdę nie istnieje i zawsze jest większością tylko w jakimś kontekście.
  • Odpowiedz
korwin to jest dopiero patologią, dużo więcej dzieci niż reszta mężczyzn, różnica wieku z żoną też dużo wieksza niz większości facetów, należy taką patologię wyeliminować z życia publicznego
  • Odpowiedz
@Rorschak: pisałem o tym już poszukaj sobie. Ludzie z mega wysokim IQ też są pato czyli nienormalni ale przyjmie sie ze to jest coś pozytywnego. Gdy będziesz miał 240 cm wzrostu tez będziesz pato.
Jeśli uważasz inaczej to mając nadciśnienie nie chodź się leczy z naszej kasy w końcu jesteś normalny i zajebisty w tym
  • Odpowiedz
@bacaa90: No właśnie kuźwa cały czas zjadasz swój ogon czy co tam sobie homosie lubicie mieć w zębach.
Jak ocenisz czy ktoś jest świadomy? Jak ocenisz czy jest chory psychicznie bez odniesienia się do całości społeczeństwa?Bo nie da się i tyle. Musi być punkt odniesienia czyli ogół reszta itd.
  • Odpowiedz
ak ocenisz czy ktoś jest świadomy? Jak ocenisz czy jest chory psychicznie bez odniesienia się do całości społeczeństwa?


@pokyw123:

Choroby są zjawiskiem obiektywnym, patologią organizmu i daje je się zdiagnozować poprzez wskazanie anomalii w funkcjonowaniu organizmu, a nie poprzez odniesienie ich do
  • Odpowiedz
@bacaa90: kłamiesz. Gdzie napisałem że choroba która przebiega bezobjawowo nie jest chorobą? Tak są społeczeństwa gdzie pewne rzeczy są normalne bo robi tak większość. Standard
Nie wykręcaj się i napisz co stanowi poziom odniesienia skoro wg Ciebie go nie ma? Jak ocenisz ze ktoś jest normalny ja nie odnosząc jego zachowania do ogółu? Zgodnie z twoim wywodem nie jesteś w stanie ocenić dorosłości i świadomości czyli akceptujesz zoofilia i pedofilia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@trapist_e:

na swój sposób on ma racje.


Nie ma w ogóle, bo nie rozumie do końca krzywej Gaussa. Możesz cierpieć na gigantyzm w wyniku nadprodukcji hormonu wzrostu, a możesz być po prostu wysoki i odcięty z krzywej Gaussa, jako normy.

Może zaistnieć sytuacja, że pomiar jednej z cech znajdzie się poza przedziałem referencyjnym (czyli normą), pomiary kilku cech wziętych łącznie mogą nie wskazywać na patologię.
  • Odpowiedz