Wpis z mikrobloga

- Za 200, bo ona sama będzie płacić abonament.


@Sawa_N_marS: nienawidzę #!$%@? takich historii z januszami uciętymi w połowie. Nikt mu potem nie powiedział że to #!$%@? a nie prezent skoro musi abonament płacić? Eh. aż się zdenerwowałem
@Sawa_N_marS Ja mam z różowa "abonament" (który można zerwać w każdej chwili) bez telefonu w nju mobile i płace za dwa numery 39 zł miesięcznie. Wszystko nielimitowane, a do tego 30gb neta. Niech nikt nie czaruje, że abonament z telefonem na raty wyjdzie taniej.
kolego jak sie nazywa ten pakiecik? Bo szukam czegos nowego


@zielonakonwalia: jedyna sensowna oferta moim zdaniem to orange pakiet za 300zł, wychodzi miedzy 235 a 260zl bo doladowanie 200zl ma 30zl bonusu a do tego wpada 5%/10% skarbonki zaraz po doladowaniu, i masz pakiet nolimit na ROK + 1TB neta. Miesięcznie 86GB neta za 20zł, o komforcie wykonywania całej operacji raz na rok już nie wspomnę.
doładowania są dla dzieciaków żeby nie nabijały bez potrzeby rachunków


@sailor_73: no ciekawe xD kupuje jedno doładowanie za 200zł raz na półroku, mam taką ofertę że odnawia się sama co miesiąc z nielimitowanymi rozmowami i smami i internetem; nie musze nawet dupy z domu ruszać żeby kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AgentGRU
Ale abo lub mix to są korzystne oferty przecież.
Liczmy, że za usługi telekomu i tak musisz zapłacić jakąś kwotę X. Obojętnie czy się kupi na wolnym rynku czy u operatora.
Do umowy jak się dostanie telefon za 200-300 zl to zwykłe taki telefon kosztuje 900-1200 zl w sklepie.
A abo i tak musisz zapłacić tu czy tu.

No ale prawda taka, że na kartę jest lepsza ofera, więcej netu no