Wpis z mikrobloga

Skoro już ta pani Patrycja Kotecka, żona Zbigniewa Ziobry, jest na świeczniku, to warto poruszyć temat olbrzymiego nepotyzmu w PiSie. Szkoda, że tak mało się o tym mówi. Dla mnie to niepojęte, że taka Kotecka po przejęciu władzy przez PiS zostaje jakąś dyrektorką w państwowej firmie, gdzie największym jej atutem jest to, że jest żoną Ziobry.

To absurd - a tych przykładów jest jak na pęczki. Jeśli jesteś rodziną jakiegoś politykiera PiS, to możesz spać spokojnie - wsadzi cię na jakieś ciepłe stanowisko. Zabawne było też to, że w partyjnych przepychankach straszono Ziobrę tym, że jego żonka utraci pracę. Czy te państwowe firmy mają jakiś sens? Przecież tam jest patologia na patologii.
#stonoga #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dioxyna: > akurat jeśli chodzi o nepotyzm wszystkie partie rąbią państwo po równo

Powinnas sie wstydzic tak klamac, Gdyby poprzednie partie tak mogly (i robily) to PiS nie zaczynalby poprzedniej kadencji od zmiany ustawy o kadrach
  • Odpowiedz
akurat jeśli chodzi o nepotyzm wszystkie partie rąbią państwo po równo


@dioxyna: No to podaj nazwę innej partii, która w pół roku, tak jak PiS, wymieniła prezesów wszystkich dużych spółek skarbu pañstwa i usunęła konkursy na stanowiska
  • Odpowiedz
@dioxyna: niedość, że bredzisz co ci już inni pokazali w komentarzach. To nawet jakby było tak jak piszesz to to że ktoś kradnie nie upoważnia ciebie do kradzieży i nie umniejsza twojego złodziejstwa.
  • Odpowiedz
akurat jeśli chodzi o nepotyzm wszystkie partie rąbią państwo po równo


@dioxyna: puls biznesu już po pierwszym roku dowiódł, że pis wyprzepdził wszystkie partie w nepotyzmie. Takiej skali partyjniactwa na państwowych stołkach nie było w naszym kraju nigdy
  • Odpowiedz
@rafxyz44: Nie ma porównania. PO przynajmniej wprowadziła konkursy na stanowiska. Może sam konkurs nie był wykonany idealnie ale żeby się do niego dostać trzeba było chociaż spełniać minimalne wymagania
  • Odpowiedz
To absurd - a tych przykładów jest jak na pęczki.


@rorf46: co ciekawe, za wszystkich poprzednich władz było podobnie, ale to co PIS o-----ł ze skokiem na koryto to jest masakra xD
13 lat pracowałem w spółce skarbu państwa dosyć wysoko - wiem co mówię :D
  • Odpowiedz
@Haqim: @chanelzeg: @Ramamon: ale się rzucili, no kiedyś to PSL był królem nepotyzmu, ale bardziej na skalę regionalną, i tam też wszędzie w każdym mieście i gminie, zależnie od tego kto rządzi posadzki dostają kuzynki kuzynek, lol, jedni mogą obsadzać mniej, drudzy więcej, dla mnie są wszyscy siebie warci, każdy patrzy by maksymalnie krowę wydoić. @Bonaparte_34: @alphabeta: wy w to wierzyliscie co
  • Odpowiedz
lol, jedni mogą obsadzać mniej, drudzy więcej, dla mnie są wszyscy siebie warci,


@dioxyna: To tak jakby mówić, że osoba, która kogoś uderzyła, że został śniak i osoba, która pobiła tak, że ofiara znalazła się na OIOMie, robią to samo. Moim zdaniem nie robią tego samego a świat nie jest czarnobiały, ale ma odcienie szarości.
  • Odpowiedz