Wpis z mikrobloga

@dupaztrupa: mieszkając w 3 różnych domach i 3 mieszkaniach w ciągu swojego życia, absolutne must have to


inaczej będziesz miał ciągle smrody pod oknem

dodatkowo ogrzewanie gazowe (i/lub pompa ciepła) jak nie chcesz dymać ciągle z workami, opróżniać popiołu i sadzy i to nawet w tych nowoczesnych piecach.

Garaż ale duży, ja mam taki niestety że jak wjadę autem to z obu stron mam po 5cm od ściany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@dupaztrupa: a te wszystkie ficzery to z wlasnych przemyśleń, doświadczeń czy z mądrości internetu?

Swiatla reagujace w przedpokoju - w kiblu tez sobie zainstaluj
Mlynek do resztek jedzenia jest tak samo potrzebny jak smietnik na odpadki, tyle że smietnikiem nie mozna sie pochwalic, swoją drogą Franke robi fajny, ale uwazam to za niepotrzebne.
Automatyczny odkurzacz - serio chce Ci sie wyciagac anakonde z szafy? 4-7tys można mądrzej wydać.

Myślę ze czujnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@prut: raczej doświadczeń osób z którymi rozmawiałem. Częściowo widziałem jak coś się sprawdza, wynajmuje te od lat woec raczej wiem co sie nie sprawdza (tanie rzeczy i małe zlewy).

Jeśli chodzi o światła to chodzi o to, że jak wchodzisz do domu to samo sie zapala i zakladasz buty żeby wyjść to też samo sie zapala. Praktycznie w innych sytuacjach się z tego nie korzysta.

Jeśli chodzi o śmietnik na odpadki