Wpis z mikrobloga

Rzeczy, które wiem, że warto mieć:
- młynek w zlewie w kuchni
- wyciągany kran w kuchni
- prysznic jaki z płaską podłogą
- kostarkę do lodu w lodówce
- ogrzewanie podłogowe, przynajmniej w salonie i łazience
- automatyczny odkurzacz
- światła reagujące na schodach i w przedpokoju
  • Odpowiedz
bez której nie wyobrażacie sobie życia


@dupaztrupa: Suszarka do ubrań. Taka, wiesz, elektryczna. Nie ten druciany stojak xD I jeszcze ogrzewanie podłogowe.

której nigdy więcej nie chcecie


Ja tutaj nic nie wymyślę, ale moja różowa powiedziałaby, że białych mebli. Jak mój chrześniak wpada z długopisem, to jest wesoło xD
  • Odpowiedz
@dupaztrupa: Nieee, nie rób tego. Pralki z suszarką to gunwo. Mają małą pojemność i ciężar załadunku i z jakiegoś powodu są bardziej prądożerne. Jedyne rozsądne wyjście to dwa osobne klamoty. Ustawiasz je sobie w pionie, jeden na drugim i jest gitara. Ja tak mam i jestem bardzo zadowolony. W dodatku jak masz dużo prania, to możesz sobie prać i suszyć jednocześnie, ale to już taki poboczny ficzer.
  • Odpowiedz
@dupaztrupa Tak to wygląda super ale po kolei każdy w mojej rodzinie i w tym ja musieliśmy kupić nową zmywarkę bo te wszystkie pod zabudowę z biegiem czasu przestały się domykać i przez to się psuły, nie myły do końca itp
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: dlaczego?

wyposażenie kuchni firmy Miele

Czy ja wiem? Owszem żywotność takiego sprzętu jest trzy razy dłuższa niż innych firm. Ale... jest też trzy razy droższy.
Nie lepiej po 10 latach wymienić AGD?
  • Odpowiedz
@dupaztrupa: Nie wyobrażam sobie posiadania domu bez garderoby, przydatny jest też "#!$%@?" na pralkę, odkurzacz, jakieś deski do prasowania. Prawie nie korzystam z balkonów - tj. wystawiam na jeden z nich pranie czy pościel, ale poradziłabym sobie bez niego. Wolę siedzieć na tarasie niż przesiadywać na balkonie.
  • Odpowiedz
@dupaztrupa: te dobre to centralny odkurzacz, rekuperacja, zmywarka, 100% ogrzewania podłogowego, prysznic bezbrodzikowy z deszczownicą... Na minus to obieg ciepłej wody.
  • Odpowiedz