Wpis z mikrobloga

@Pierdzik: bez tych butów byłby na równi z laską, która wysoka nie jest, bo ma obcasy i filigrabową budowę. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo, że 177 jest bardzo podobne do 180. 3cm margines błędu to nie dużo. A takie buciki dużo dają. Lekka ręką dostaje z 2,5-3 cm dzięki button, co daje mu 180cm. Buty wydłużają nogi, co wpływa na proporcje ciała. Bez tych butów wyglądałby bliżej na 175. Jego
  • Odpowiedz
@Herron: jak 177 jest podobne do 180, /to 175 tym bardziej jest podobne do 177 bo roznica tylko 2/cm. Wiec jakim cudem jestes w stanie odroznic 175 od 177 a 177 od 180 nie?
  • Odpowiedz
@Pierdzik: Tak, ale ogólnie 175 i 177 nie odróżnisz łatwo. Dlatego mówię, że każdy może sobie dodać 2-3 cm lekką ręką, bo tego nie widać. Oceniałem to co widziałem na zdjęciu. W butach ma spokojnie 180cm, a bez butów jest o ok 3 cm niższy, więc 177cm. Gdybyś wrzucił jego zdjęcie w skarpetkach bez butów, to właśnie byłby w okolicy 175-77cm. Takie 175 w jego butach miałoby 178cm, więc bardzo
  • Odpowiedz
@Pierdzik: Niekoniecznie, ale te ekstra 2-3 cm zawese pomagają i jednak proporcje ciała lepiej wyglądają. Nie czarujmy się, 180cm to wciąż minimalny wymóg dla faceta. 165 cm dla kobiety to nie jest jest dużo. Nawet na wioskach wiele ma ok. 170 cm. 175cm to średni wzrost dla kobiety w obecnych czasach.
  • Odpowiedz
@Herron: ja bym powiedzjał, że minimalny wymog dla faceta to własnie ok. 175. 180 cm działa jako liczba i własnie nawet jak moiwles możesz miec mniej i mało kto to zauważy. Na pewno średni wzrost młodych julek nie wynosi 175 cm, chyba ze wliczasz do szpilki. Według siatki centylowej dla młodych średni wzrost to 166-167
  • Odpowiedz