Wpis z mikrobloga

Niby Polki to podłe bestie ale mi np przez myśl by nie przeszło codziennie postowac jak bardzo nienawidzę polskich facetów i jakieś obelgi. Trzeba mieć chyba specyficzny charakter by mieć taki kontent tutaj. Zazwyczaj posty są wulgarne i skierowane do (polek Karyn) których tu raczej nie ma.. przynajmniej nie spotkałam się z mirabelką karyną. Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯ tak to trochę wygląda ze jak nie mogę czegoś mieć to zacznę nienawidzić. #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z # przegryw płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety ()
  • 94
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 206
@Olga_Lengyel: przegrywy, spierdoksy i piwniczaki wylewają swoje seksualne frustracje, bo nigdy za rękę nie trzymali, więc obwiniają za to kobiety. Taki ich wewnętrzny mechanizm obronny - jak sobie obrzydzą obiekt swoich westchnień to ten przestanie nim być. Część to bawi, więc im przyklaskują i tak się koło zamyka () ##!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Olga_Lengyel: gorsi od przegrywów są tacy jak wyżej, którzy uważają się lepsi bo bronią kobiety przed przegrywami xD. Jest to tak że żenujące że można tylko patrzeć z politowaniem. "Patrzcie jestem pożądanym meżczyzną, szanuje kobiety, jestem lepszy niż wy". A p0lek na wykop jest bardzo dużo, na szczęście co raz mniej bo wczoraj naczelna małpa, usunęła konto. Ja nie jestem przegrywem, ale rozumiem ich doskonale.
@Olga_Lengyel ale zauważ jak to wygląda:
Przgryw płacze że polka go nie chce --> polke to bawi i zaczyna się pastwić nad przegrywem --> przegryw zaczyna atakować polke --> przybiegają spermiarze i białorycerzyki (HA TFU!!!) i atakują przegrywa bo im "witaminke" obraża --> przegryw żeby się bronić atakuje polke, spremiarza i rycerzyków. Co innego im pozostaje ja stworzyć kółko wzajemnej adoracji ?
@papierowy_ludzik każdą mirabelke nazywa się atencjuszką jak wrzuca pokazmorde czy pokaznogi ale w końcu po to są te tagi więc nic nadzwyczajnego w tym nie ma wykop to miejsce dla każdego jeśli tylko ktoś chce być jego częścią. Czytałam ostatnio definicje słowa p0lka i też tu raczej nie widzę takich dziewczyn, zazwyczaj większość jest sympatyczna i ma zdrowe podejście do życia, a i tak ciągle są wyzywane od właśnie polek i atencjuszek
@papierowy_ludzik jak by pokazywali A laski by pisały pochlebne komentarze to też by były wyzywane od polek xd był taki trans który wrzucal swoje zdjęcia i o dziwo miał masę pozytywnych komentarzy od wszystkich i nikt go od atencjuszy nie wyzywal więc tu chyba chodzi o sam fakt że kobieta śmie być w gorących ze swoją buzia A innym śmie się to podobać. Ja tam widzę fajną buzię Mirka czy mirabelki daje
w sumie przykre bo to takie duszenie się we własnych toksynach, człowiek gnije od środka w takim toksyczny kółeczka wzajemnej adoracji


@Olga_Lengyel: To jest najbardziej przykre, wpędzają się w bagno z którego nie wyjdą. Boję się, że w końcu zaczną robić komuś krzywdę. Choć w sumie już zaczęli patrząc na ostatnią aferę.

Jak ja się cieszę, że kiedy byłem odludkiem w liceum to nie korzystałem z wykopu, bo zamiast mieć teraz