Wpis z mikrobloga

Niby Polki to podłe bestie ale mi np przez myśl by nie przeszło codziennie postowac jak bardzo nienawidzę polskich facetów i jakieś obelgi. Trzeba mieć chyba specyficzny charakter by mieć taki kontent tutaj. Zazwyczaj posty są wulgarne i skierowane do (polek Karyn) których tu raczej nie ma.. przynajmniej nie spotkałam się z mirabelką karyną. Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯ tak to trochę wygląda ze jak nie mogę czegoś mieć to zacznę nienawidzić. #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z # przegryw płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety ()
  • 94
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: dziwisz sie ze na tym niby portalu spolecznosciowym jest malo kobiet? Tutaj siedzi najgorszy sort facetow ktorzy nigdy nie byli na randce ani nie uprawiali seksu z kolezanka, my tu wytrzymujemy bo smieszy nas ich płacz.
  • Odpowiedz
  • 2
@Olga_Lengyel chyba po prostu nie potrafisz zrozumieć. Wyobraź sobie że ktoś ci się podoba starasz się i nic. Następnie przychodzić jakiś koleś i mówi do obiektu twoich westchnień "chodź się ruchać", niewiasta odchodzi z owym pajacem. I tak kilka razy. Dodatkowo z ciebie się nabijaja jaki jesteś brzydki oraz jesteś wykorzystywany bo jesteś miły. I teraz zastanów się jakbyś się czuła po takich doświadczeniach.
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: nie chcę mi sie czytać wszystkiego, ale wczoraj była taka jedna - z byłym facetem przez pół roku była i nic poza zwykłym seksem, a z nowym który jej się podobał face fuck na 3 spotkaniu i inne przyjemności, na które jej poprzedni beciak nie mógł liczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@mszto po co się starać dla kogoś kto nie jest Tobą zainteresowany. Z drugiej strony to tylko i wyłącznie moja opinia jeśli koleś ma 40 lat piszę wszędzie ze żadna go nie chce czasem wyzywa to na zdrowy rozum z kim coś jest nie tak z tymi babami czy kolesiem. Często za takim gościem idzie alkoholizm i różne inne dziwne akcje ale już tym się nie pochwali
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel pretensjonalność, toksyczność, roszczeniowość, błędne interpretowanie, dychotomia myślenia, frustracja. To nieliczne z cech tych typków ale imho najsilniej uwydatnione. Swoje porażki zwalają na innych a ich największym życiowym celem jest zaruchac, gdzie na każdym kroku sobie drogę do niego torują przeszkodami. Szkoda mi ich a zarazem niech giną xD
  • Odpowiedz
nie ma tu żadnej beko i gnebienia nie odpowiadaj sobie. Post jest o osobach mocnych A nie słabych jak byś czytał uważnie


@Olga_Lengyel: o osobych mocnych a nie słabych powiadasz?
to dlaczego w pierwszym poście jest napisane:

"Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z (...) płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety


@Olga_Lengyel: Gość nie ma do kogo mordy otworzyć w prawdziwym życiu, za trzy lata będzie miał 40 lat a pewnie nawet dziewczyny nigdy nie miał, zamiast schlać się jak świnia i skakać po grobach wchodzi na portal za śmiesznymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosancz: tworzycie jakieś chore jazdy, nikt nikogo od szmat nie wyzywa, jak zwykle koloryzowanie bo p0lki nie mogą znieść krytyki, dajcie spokój bo szkoda gadać
  • Odpowiedz
gorsi od przegrywów są tacy jak wyżej, którzy uważają się lepsi bo bronią kobiety przed przegrywami xD


@ssehflodur: ponieważ są lepsi. Ale nie przez to, że są mężczyznami i bronią kobiet. Są lepsi, bo nie przyglądają się biernie gnojeniu drugiej osoby i potrafią zareagować. Ta cecha jest ceniona u każdego, niezależnie od płci. Zresztą bycie lepszym od przegrywa to nie jest jakiś wyczyn. Wystarczy nie być toksycznym frustratem, który wyżywa się na innych.

Jest to tak że żenujące że można tylko patrzeć z politowaniem. "Patrzcie jestem pożądanym meżczyzną, szanuje kobiety, jestem lepszy niż
  • Odpowiedz