Wpis z mikrobloga

Niby Polki to podłe bestie ale mi np przez myśl by nie przeszło codziennie postowac jak bardzo nienawidzę polskich facetów i jakieś obelgi. Trzeba mieć chyba specyficzny charakter by mieć taki kontent tutaj. Zazwyczaj posty są wulgarne i skierowane do (polek Karyn) których tu raczej nie ma.. przynajmniej nie spotkałam się z mirabelką karyną. Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯ tak to trochę wygląda ze jak nie mogę czegoś mieć to zacznę nienawidzić. #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z # przegryw płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety ()
  • 94
  • Odpowiedz
Tyle tylko, że ja mam już 35 lat i trochę inne problemy niż to gdzie koleżankę z grupy zaprosić bo ani nie jestem na studiach ani nie mam fajnych dziewczyn w swoim otoczeniu.


@KasandrycznyMuminek: Mam tak samo. Wymyślaj wymówki dalej, powodzenia.
  • Odpowiedz
@Budo:
Wymówki co do czego? Bo skoro jestem w takim wieku i dalej NIC to mam o sobie myśleć, że jestem jakimś god's gift to a woman? O co Ci chodzi w stwierdzeniu, że robię z siebie ofiarę? Czy jak nie stać mnie na auto moich marzeń to też robię z siebie ofiarę zamiast nabrać kredytów? Naczytałeś się mądrych książek lub obejrzałeś jakieś tam szkolenia ale po drodze coś
  • Odpowiedz
Wymówki co do czego? Bo skoro jestem w takim wieku i dalej NIC to mam o sobie myśleć, że jestem jakimś god's gift to a woman? O co Ci chodzi w stwierdzeniu, że robię z siebie ofiarę? Czy jak nie stać mnie na auto moich marzeń to też robię z siebie ofiarę zamiast nabrać kredytów?


@KasandrycznyMuminek: Wartościowych kobiet nie obchodzi czy masz furę, czy nie. Błędy postrzegania przegrywów biorą się
  • Odpowiedz
@Budo:

Wartościowych kobiet nie obchodzi czy masz furę, czy nie. Nie mam samochodu, więc tracę. Gówno prawda.


Ja pier... To z autem to był przykład a nie buuuu... nie mam fajnej fury i dlatego kobiety mnie nie chcą. Aha i nie ma czegoś takiego jak wartościowe kobiety. Są tylko kobiety. To co jest dla Ciebie wartościowe może wcale nie być dla innych. Jeśli uważasz, że dziewczyna z religijnej rodziny nie będzie w stanie wbić Ci noża w plecy to się mylisz. Dla niej to będzie po prostu lepszy wybór i emocjonalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@KasandrycznyMuminek bez śmieszkowania to pisze. Znam gościa 37 lat nigdy w życiu z nikim nie był i słowo w słowo piszesz tak jak on( _) rozczulajace jest to że wy macie większą wiedzę o związkach i kobietach nigdy z nikim nie będąc niż nie jeden bawidamek czy wieloletni mąż. Ps:Ten mój znajomy to straszny toksyk wszyscy to widzą tylko nie on i nie może tyle lat pojąć czemu
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Ja sobie odpuscilem 5 lat temu bo widzialem jak zalosnie wygladaja moje proby podrywu wiec zadna mnie ostatnimi czasy nie odrzucila. Sam siebie pytalem chlopie, po co ty to robisz? Tylko sie osmieszasz. Nie widzisz jak zalosnie wygladasz?

I nie rozumiem czemu fakt, ze nie wzbudzam zainteresowania kobiet ma sie przekladac na bycie prostakiem bez jakiegokolwiek pojecia jak dzialaja zwiazki i co jedyne co potrafi z siebie wydukac to
  • Odpowiedz
  • 1
@KasandrycznyMuminek mój znajomy to taki człowiek co by mojej babci która z dziadkiem jest szczęśliwa od 50 lat naplul w twarz jak by mówiła o swojej miłości do dziadka krzycząc ze gowno wie bo miłość nie istnieje. Zaznaczam ze on sam nigdy miłości nie zaznał, wszystkim znajomym parom to mówi nawet jak ktoś jest ze sobą kilkanaście lat w szczęściu. Narracja mu się tylko zmienia jak popisze sobie przez neta z
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Twoja babcia poznala dziadka w troche innych czasach gdzie promowano malzenstwo i tradycyjny podzial rol zamiast tego ilu facetow/dziewczyn sie bedzie mialo. Poglady Twojego dziadka na to jak poderwac dziewczyne i utrzymac zwiazek brzmialyby dzis staroswiecko i mialby jak kon pod gore na dzisiejszym rynku matrymonialnym.
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: To tylko nomenklatura. Co istnieje to konkretne rzeczy ktorych kobiety szukaja w mezczyznach i jakich mezczyzni szukaja u kobiet. 1/3 zwiazkow malzenskich w Polsce sie rozpada w wielu innych ludzie sa ze soba bo nie jest tak dobrze aby zostac i zarazem tak zle aby odejsc. To praktycznie jak bycie incelem.
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: @Wuxian: aj tam, nie wiem czym się tutaj przejmować. Wszędzie gdzie jest jakieś forum/dyskusja tam zawsze się znajdzie trol. A że tutaj na tym forum jest dużo ludzi o różnych poglądach i osobowościach to też znajdują się trole co wykorzystują słaby charakter xD. A że mamy duże forum a mało moderatorów o słabych umiejętnościach i słabym regulaminie to mamy to co mamy.
  • Odpowiedz