Wpis z mikrobloga

Niby Polki to podłe bestie ale mi np przez myśl by nie przeszło codziennie postowac jak bardzo nienawidzę polskich facetów i jakieś obelgi. Trzeba mieć chyba specyficzny charakter by mieć taki kontent tutaj. Zazwyczaj posty są wulgarne i skierowane do (polek Karyn) których tu raczej nie ma.. przynajmniej nie spotkałam się z mirabelką karyną. Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯ tak to trochę wygląda ze jak nie mogę czegoś mieć to zacznę nienawidzić. #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z # przegryw płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety ()
  • 94
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wuxian: @Olga_Lengyel: Ale o czym ta gadka? Jesteście normalnymi i porządnymi kobietami to wiadomo że należy się wam szacunek. Albo jesteście parodią kobiety, czyli p0lką i wtedy to już wiadomo, jak się je traktuje. Same odpowiedzcie sobie na to pytanie. Ja kobiety uwielbiam, ale p0lek nienawidzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olga_Lengyel przemyślałaś sobie. Popraeilaś to co złe robiłaś i dalej odpijasz się od sciany, co wtedy?
Przecież jest wielu patusow oraz przystojnych kolesi z paskudnym charakterem. Oni nie mają problemów z znalezieniem partnerki.
  • Odpowiedz
Ale o czym ta gadka? Jesteście normalnymi i porządnymi kobietami to wiadomo że należy się wam szacunek.


@ssehflodur: niejednokrotnie zostałam tutaj nazwana głupią za sam fakt tego, że mam przy awatarze różowy pasek. Wystarczyło zlinkować jakieś badania naukowe, które ciężko podważyć, ale dla kogoś byłam głupia, bo miałam rację. I nie byłam głupim człowiekiem, byłam głupią kobietą. W tym samym wpisie jakiś mężczyzna mógł zlinkować to samo i głupi już nie był, z reguły się dyskusja urywała i tyle. Niejednokrotnie zostałam tutaj nazwana puszczalską za sam fakt tego, że mam przy awatarze różowy pasek. #!$%@?, jeśli na głównej znajduje się znalezisko o np. samobójstwach mężczyzn, tak dla przykładu to kobieta nie ma szans napisać czegoś sensownego i nie zostać za to zjechana, bo to przecież konkretnie jej wina, że mężczyźni popełniają samobójstwa. O niczym nie można się wypowiedzieć, jeśli nie przyklaskujesz mężczyznom. Zrozum, że tutaj każda kobieta to p0lka i karyna. Cokolwiek nie napiszesz, to jesteś szmatą i tyle. A mężczyzna, który stanie w obronie jest od razu nazywany białorycerzem.

Jesteście normalnymi i porządnymi kobietami to wiadomo że należy się wam
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Miejsce tagu #przegryw jest na czarnej liście. Kiedyś to było fajne miejsce, gdzie mireczki mogły się wyżalić i sobie pogadać, dzielić się doświadczeniami, albo pośmieszkować. Jakiś czas temu tag zmienił się w siedlisko trolli, wyzwisk i baitów. Wyzywanie innych i jechanie po kobietach to łatwiejsze niż praca nad sobą i można usprawiedliwić swoje własne umysłowe #!$%@?.
  • Odpowiedz
siedzisz na wykopie i naprawdę nie widzisz, że przegrywy coraz mocniej wychodzą poza swój tag? Zablokowanie tego tagu kompletnie nic nie ma. Ja mam go na czarno jak i inne podobne i non stop widzę gdzieś jakieś gorzkie żale i gnojenie kobiet na potęgę.


@Wuxian: A kobieta to taki żyd, że nic złego nie wolno powiedzieć bo zaraz oskarżenia o antysemityzm? Ach no tak, posądzają o mizoginię. To, że ktoś nienawidzi rozpieszczonych bachorów które nie potrafią się zachować i nie zaznały w domu dyscypliny nie znaczy, że ma siedzieć cicho bo jeszcze powiedzą, że nienawidzi dzieci.

Wystarczy pierwsze lepsze znalezisko na głównej, żeby przeczytać, że wszystko wina kobiet, że nie nadają się do niczego poza
  • Odpowiedz
(...) Jakiś czas temu tag zmienił się w siedlisko trolli, wyzwisk i baitów. Wyzywanie innych i jechanie po kobietach to łatwiejsze niż praca nad sobą i można usprawiedliwić swoje własne umysłowe #!$%@?.


@Budo: To zawsze mnie bardzo bawiło. Rozglądam się wokół i jakoś cholera nie widzę tych wszystkich zapracowanych nad sobą i samodoskonalących się osobników. No po prostu jakby mi kto oczy przewiązał. A już szczególnie w kontekście seksu i
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: no i od samego początku piszesz zupełnie o czymś innym. Ja tobie o jednym, ty odpisujesz, że o kobietach w ogóle nic nie można napisać, bo zaraz mizoginia. No nie kolego, jakby to była zwykła krytyka i to taka logiczna oraz kulturalna przy okazji to mało by się kto czepiał (a czasami taka się pojawi, wtedy nie mam bólu dupy, bo co się mam przyczepiać do kogoś, kto ma
  • Odpowiedz
Myślisz, że nie ma ludzi którzy są na tyle nieatrakcyjni czy to przez wady, brak zalet czy inne sprawy że żadna dziewczyna się nimi nie zainteresuje? Jeżeli ktoś taki nigdzie nie chodzi, ma dużo lat, nie ma doświadczenia oraz ma inne dodatkowe problemy choćby: mało znajomych, brak budzących zainteresowanie pasji, kiepską pracę.

Bo kobiety to takie wspaniałe osoby które jak mają do wyboru to zawsze wezmą tego gorszego xD


@KasandrycznyMuminek:
  • Odpowiedz
@Wuxian:

jakby to była zwykła krytyka i to taka logiczna oraz kulturalna (...) czasami taka się pojawi, wtedy nie mam bólu dupy, bo co się mam przyczepiać do kogoś, kto ma jakieś logiczne argumenty i widać, że chce kulturalnie podyskutować.


Największy ból dupy mają niebieskiepaski. Różowym w większości to powiewa smętnym kalafiorem co tam sobie jakiś przegryw myśli. Dla większości z nich takie stawanie w obronie honoru to kolejna próba
  • Odpowiedz
Nie obraź się ale wy wszędzie dostrzegacie mizoginię.


@KasandrycznyMuminek: tak jak mężczyźni wszędzie widzą dyskryminację. Szczególnie ci biali i heteroseksualni. Brzmi źle, nie? Brzmi tak, jakbym im odbierała możliwość czucia się w ten sposób, bo ja czegoś nie widzę.

To zapewne dowód na to, że jestem
  • Odpowiedz
@Budo:

Widzisz, prezentujesz dokładnie taki sam zły sposób myślenia. Stawiasz siebie w roli ofiary na samym starcie nie dając sobie szansy i usprawiedliwiając każdą przyszłą porażkę.


Tyle tylko, że ja mam już 35 lat i trochę inne problemy niż to gdzie koleżankę z grupy zaprosić bo ani nie jestem na studiach ani nie mam fajnych dziewczyn w swoim
  • Odpowiedz
@Wuxian:

tak jak mężczyźni wszędzie widzą dyskryminację. Szczególnie ci biali i heteroseksualni. Brzmi źle, nie?


Nie, bo ja mam to w d*pie i się nie przejmuję. Skoro ja nikogo nie obchodziłem to dlaczego ktokolwiek ma obchodzić teraz mnie? Nie jestem po niczyjej stronie bo nikt do końca nie jest po mojej. Skoro mężczyźni sobie pozwalają na takie traktowanie to widocznie zasługują. Mężczyzna jest od poświęcenia się na ołtarzu złotej waginy. Ogarnij statystyki samobójstw mężczyzn w Polsce i na zachodzie. To nie od waszej troski o nas.
  • Odpowiedz
Walić te stuleje. Dla pocieszenia powiem, że my w życiu też się sporo nasłuchamy. „Faceta to trzeba krótko trzymać” „bo faceci to ch***m myślą”, „facet jak chory to koniec świata”, „facet musi zarabiać,inaczej to dupa nie facet”, „facet to ma twardy być, a nie płakać jak ci*a” itd itp :)
  • Odpowiedz