Wpis z mikrobloga

Niby Polki to podłe bestie ale mi np przez myśl by nie przeszło codziennie postowac jak bardzo nienawidzę polskich facetów i jakieś obelgi. Trzeba mieć chyba specyficzny charakter by mieć taki kontent tutaj. Zazwyczaj posty są wulgarne i skierowane do (polek Karyn) których tu raczej nie ma.. przynajmniej nie spotkałam się z mirabelką karyną. Jeszcze rozumiem mieć niemiłe doświadczenia w związku raz za razem lub naście lat na karku ale dorośli ludzie z internetowym życiem bez żadnych doświadczeń( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)¯_(ツ)_/¯ tak to trochę wygląda ze jak nie mogę czegoś mieć to zacznę nienawidzić. #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow tak mnie skłoniło do przemyśleń pisanie jakiegoś gościa z # przegryw płakał że go każda odrzuca i chce kogoś mieć w końcu bo już 37lv a później wyzywal od k*¿]>%¡w wszystkie kobiety ()
  • 94
  • Odpowiedz
  • 5
@pierogu tak to niestety wygląda w uproszczeniu. Oni by sobie zaraz dodali do tego (dlaczego kobiety mnie nie chcą) monolog o wzroście i genach tylko że akurat jak się jest toksykiem z podłym charakterem fizycznosc nie ma nic do rzeczy A oni w tym widzą największy problem
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: dla normalnej różowej wzrost to cecha pomijalna. Wiadomo lepiej żeby był wyższy no ale nie każda celuje w 190cm. Ci idioci nie potrafią pojąć że nadal jest cała rzesza świetnych, wartościowych i normalnych różowych które też chcą kochać i być kochane.
  • Odpowiedz
  • 2
@szalonyonanista ja się gubię w ich narracji ale jedno jest faktem jak można o sobie pisać ze jest się spokojnym miłym mireczkiem baby mnie nie chcą bo wola dynamicznych chamow A jednocześnie mieć w sobie taką siłę do wyzywania jak najgorszy cham i prostak. To sie trochę kupy nie trzyma bo według tej teorii powinni mieć masę matrymonialnych propozycji na pw przecież żadna obok takiego chama nie powinna pozostać obojętna... A
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Ogólnie to masz rację odnośnie kiszenia się we własnym sosie i gnicia w środku, ale zauważ, że kobiety są traktowane przez facetów inaczej, ponieważ każdy szuka różowego. Z kolei brzydcy niebiescy jedyne na co mogą liczyć to pogarda i odrzucenie więc wylewanie frustracji to jedyne co im pozostało. To jest swoiste wołanie o pomoc. Oni potrzebują kogoś kto ich pokocha/polubi i zacznie traktować jak człowieka. Pamiętasz jak zachowywała się
  • Odpowiedz
  • 7
@Mardo coś w tym jest ale wykop to nie portal matrymonialny więc nie wiem po co pluć na swoich. Internet jest na tyle fajną sprawą ze można bez twarzy pokazać trochę jakim się jest człowiekiem z charakteru A oni nawet tu nie potrafią ukryć swojej toksycznosci więc niech nie zwalaja z góry winy na wygląd ze nikt ich nie chce nawet na kolege
  • Odpowiedz
gorsi od przegrywów są tacy jak wyżej, którzy uważają się lepsi bo bronią kobiety przed przegrywami xD. Jest to tak że żenujące że można tylko patrzeć z politowaniem. "Patrzcie jestem pożądanym meżczyzną, szanuje kobiety, jestem lepszy niż wy". A p0lek na wykop jest bardzo dużo, na szczęście co raz mniej bo wczoraj naczelna małpa, usunęła konto. Ja nie jestem przegrywem, ale rozumiem ich doskonale.


@ssehflodur: coś ci się w baniaku
  • Odpowiedz
  • 4
@kakorass miałam taki okres w swoim życiu miałam też taki ze zapierdzielalam naście godzin dziennie z szefem sadysta i ciężkie dzieciństwo też przerobilam.. dalej nie wychodowalam w sobie chama obwiniajacego wszystkich za całe zło w moim życiu. TAK jest najłatwiej ale to nie życie a egzystencja
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: To się nazywa resentyment i zostało fajnie pokazane w bajce Ezopa:

Lis pewien, łgarz i filut, wychudły, zgłodniały,

Zobaczył winogrona, rosnące wysoko.

Owoc, przejrzystą okryty powłoką,

Zdał się
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada w sumie przykre bo to takie duszenie się we własnych toksynach, człowiek gnije od środka w takim toksyczny kółeczka wzajemnej adoracji


@Olga_Lengyel: przecież robisz dokładnie to samo. Nie wszystkie przegrywy plują na p0lki, ale z jakiegoś powodu, Ty masz problem do przegrywów, więc organizujesz kółko wzajemnej adoracji i sobie plujecie i kręcice beke z przegrywów - #!$%@? wie, czy gnębienie słabszych sprawia ci radość, czy może sam masz
  • Odpowiedz