Wpis z mikrobloga

Wracam z galerii, wydane pół tysiąca w massimo dutti Warszawa, wnet pewnie pójdzie drugie pół. No i zajebiście, stylówka ogarnięta, zaczes jest, wygryw.

Nie no, może bez przesady z tym... w końcu prawik 23. Ale chcę po raz kolejny podkreślić, że wizyta w galerii to trauma. Gówniarze 16-letnie ze swoimi juleczkami, studenty oscarki to samo, nawet chłopy 30+ z ładnymi paniami chodzą. Wszędzie płodne julki 8/10, w dodatku ubrane w obcisłe ciuszki, tak że podkreślona dupka i c------i. Dla mnie oczywista tortura psychiczna. I choć niby nic do nich nie mam, to czuję jakąś taką nienawiść, a do ich chłopów zazdrość.

Jakieś seby w bluzach ruchają ładne juleczki, zwykłe chłopy po 30 też... a ja oczywiście nie.

Poza tym jak to jest, że najlepiej ubrani są ludzie najbardziej atrakcyjni? To nimi wypełnione są sklepy. To jest... głupie. Oni nie muszą się dobrze ubierać, bo i tak są ładni. To niższy sort powinien dbać o idealny ubiór, bo nim może bardzo dużo nadrobić. Tymczasem wcale tak nie jest. Zapewne większość mirków z tagu #przegryw chodzi w bluzie z kapturem, szerokich dżinsach i butach z ccc czy innego deichmana.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wygryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale chcę po raz kolejny podkreślić, że wizyta w galerii to trauma. Gówniarze 16-letnie ze swoimi juleczkami, studenty oscarki to samo, nawet chłopy 30+ z ładnymi paniami chodzą. Wszędzie płodne julki 8/10, w dodatku ubrane w obcisłe ciuszki, tak że podkreślona dupka i c------i. Dla mnie oczywista tortura psychiczna. I choć niby nic do nich nie mam, to czuję jakąś taką nienawiść, a do ich chłopów zazdrość.


@Reflexiej123: nawet jak
  • Odpowiedz
@Reflexiej123 z tego samego powodu, dla którego cola czy mcdonald wydają kupę kasy na marketing, chociaż każdy je zna, więc teoretycznie wyrzucają pieniądze w błoto :) a jednak pozwala im to utrzymywać pozycję światowych liderow
  • Odpowiedz
Ale chcę po raz kolejny podkreślić, że wizyta w galerii to trauma


@Reflexiej123: ja ze swojej obserwacji dodam ze wszedzie na tych reklamach wisza tylko i wylacznie oskarki dynamiczniki, oliwiery biznesmeni, chady c---------y, plodne julki, sportowe martynki rozruszniczki penisow.

Serio, na reklamy chyba biora idealnie to co tutejsze przegrywy rozumieja pod "wygryw" i "normictwo"
  • Odpowiedz
Wracam z galerii, wydane pół tysiąca w massimo dutti Warszawa, wnet pewnie pójdzie drugie pół. No i zajebiście, stylówka ogarnięta, zaczes jest, wygryw.


@Reflexiej123: też to samo zjawisko oglądam i Cię rozumiem, przed świetami w-------m w tym sklepie 1500 zł, dzisiaj pewnie drugie tyle wydam w Zara i Reservedie... kilka marynarek płaszczy się przyda
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: co Ty masz do butów z ccc? Z Deichmanem sirę zgadzam, to g---o. Ale w ccc można kupić fajne, stylowe i eleganckie botki, sztyblety, trzewiki. Dodatkowo są to buty trwałe, jedną taką parę mam już 5 lat i się nie r-------y. Podeszwa cała, trochę wytarta oczywiście, no i trochę starty lakier, ale to od polerowania, ale użytkowane w zimie dzień w dzień przez parę lat i dalej chodliwe. Chyba,
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: taka mala dygresja, nie wiem czy to zauwazyles (z twojej wypowiedzi stwierdzam, ze raczej nie), ale jest cale mnostwo ladnych "julek" 8+/10 ktore chodza z sebikami albo obiektywnie srednio atrakcyjnymi z wygladu facetami, wgl rzadko sie zdaza zeby facet byl z laska ktora jest wyraznie brzydsza od niego, a u dziwczyn taka sytuacja jest czesto spotykana. Wnioski pozostawiam tobie
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Akurat z mojej wypowiedzi właśnie wybrzmiewa, że część julek chodzi z sebikami. I zwracam na to uwagę.

Wniosek jest taki, że sebiki posiadają pewne cechy, które tym julkom odpowiadają, a ja ich nie posiadam. Za to mogę posiadać inne, które im nie odpowiadają. Proste.
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: wniosków z tego jest naprawdę sporo jesli sie w to zaglebic, lacznie z tym, ze laski sa naprawdę tępe (to nie jest ani jedyny, ani naczelny przyklad na podparcie tej tezy), ale tez mozna spojrzec na to ze niektorzy za bardzo kalkuluja (faceci) i nie jest tak jak duzo osob mowi tzn: to ze bedziesz wygladac lepiej od nich nie oznacza ze bedziesz mial to co oni, albo ze
  • Odpowiedz