Wpis z mikrobloga

"Teoria ewolucji Darwina to jest zbiologizowany protestantyzm"
"ewolucjonizm to jest proces protestantyzacji biologi, chemii i fizyki w dziejach nauki"
"nauka katolicka jest świeta, jedyna, prawdziwa, najprawdziwsza, prowadzi do zbawienia, do boga, szczesliwości... "
"generalnie zrodlo zla to protestantyzm, lekarstwem na wszystko jest katolicyzm" plus wiele innych "kwiatków" od katolickiego belkota z tytułem profesora ( ͡º ͜ʖ͡º)
#religia #dzbanywiary #biologia #nauka #pseudonauka #bekazkatoli #rakcontent #neuropa #protestantyzm
robert5502 - "Teoria ewolucji Darwina to jest zbiologizowany protestantyzm"
 "ewoluc...
  • 17
  • Odpowiedz
@robert5502: ja #!$%@?, wytrzymalem tylko 25 minut tego #!$%@?, wiecej sie nie da... I jeszcze te #!$%@? o tym, ze nie ma zadnych dowodow w biologi i paleontologi na teorie ewolucji. Dodatkowo pomieszane z prawdziwymi informacjami (np. ze neandertalczyk nie byl ogniwem posrednim), ktore, o zgrozo, sa przedstawiane jako objawienie i sluza do obalenia chochola (jakoby ktos/cos w procesie nauczania twierdzilo, ze neandertalczyk byl ogniwem posrednim). Typa mozna by zgasic pierwszym
  • Odpowiedz
Zdawałem u niego przedmiot: Prawo Naturalne. Pytanie na egzaminie. Jesteś lekarzem, znasz wyniki badań z których wynika że dziecko urodzi się ciężko chore. Wiesz, że ta informacja może skłonić rodziców do aborcji. Co robisz? Oczywicho że nic nie mówię XD bo prawo boskie uber prawo ludzkie. Cyk piąteczka, spanembogiem.
  • Odpowiedz