Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Większość tagu #przegryw to patentowane osły. Ja sam tu przesiadywałem, więc i osłem można nazwać też mnie. I pierwsze co chcę powiedzieć do tych, którzy NAPRAWDĘ przegrywają:

1. Skończcie z tym Wykopem. Serio. I jeszcze z innymi serwisami czy Discordami, gdzie przebywają Przegrywy (te podrabiane w większości).

Dla osób takich jak my z różnymi problemami (wygląd, choroby psychiczne, patologiczne i toksyczne środowisko) to tylko dolewanie oliwy do ognia. Niby można pomyśleć, że fajne to. Jest miejsce, gdzie ktoś nas wspiera i nie chce nic w zamian. Jednak nie tędy droga. Musicie odciąć się od tego syfu jaki tu panuje, bo takie poklepywanie po pleckach nic nie da. Sam utożsamiam się z takimi przekonaniami jak #antynatalizm czy #nihilizm i nie mówię, że nagle musicie być weseli i szczęśliwi (zachowywać się jak większość). Po prostu odetnijcie się od Wykopu itp. miejsc. Jeśli macie jakiegoś Miraska, któremu ufacie lub kilku to zachowajcie kontakt poza Wykopem. Ja teraz mam takiego dobrego kumpla poznanego właśnie tu.

Ze szczerego serca Wam daję tę poradę. Tyle tu trollingu, jadu, nienawiści, że o wiele zdrowiej się poczujecie po opuszczeniu tego miejsca. Niby mógłbym się Wami nie przejmować, ale jednak zależy mi na tym, by i kumplom, których tu poznałem coś się w żyćku ułożyło.

Hmm, to chyba tyle. Tak myślę! Sam mam kilka postanowień na Nowy Rok i mam nadzieję, że wszystko wypali. Stagnacja to największe zło jakie możecie sobie uczynić siedząc na tym tagowym wysypisku odpadów.

Pozdrawiam kochani i uważajcie na fałszywych przegrywów, którzy są w większości. Całusy od byłego kolegi z tagu, F.T.

#feels #przemyslenia #oswiadczenie #gruparatowaniapoziomu #depresja #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako ktos kto miał bana na wykopie przez rok(!) i naprawdę zaglądałem tutaj może raz na tydzień, discordy opuściłem, mogę powiedzieć, że nic to nie wnosi bo niby co miało?
No ok, mniej słuchania użalania się innych ale wciąż jest się samemu do tego stopnia, że zaczynasz mieć derealizacje i wątpliwości czy istniejesz naprawdę.
Ale mówie tutaj o przegrywie w stylu nie tylko nie miałem loszki ale o przegrywie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiekszosc tagu przegryw to trolle narzekajacy na julki i chadow, dlatego ostatnio bardziej identyfikuje sie jako doomer

Odstawic wykop? Ale co zamiast tego? To nie jest tak, że odstawię internet i nagle zacznę rozmswiac z ludzmi. To wlasnie dlatego tu siedze, mimo wielu trolli i zjevów można tuznaleźć akceptacje i choć troche zaspokoic potrzeby spoleczne.
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: sam sobie znajdź alternatywę np nauka, praca, trenowanie czegoś lub rozwijanie umiejętności w jakimś zakresie bo to są konstruktywne działania dzięki, którym będziesz czuł się lepiej, a #!$%@? sobie do głowy mantry o przegrywiźmie tylko szkodzi pogarsz nastrój
  • Odpowiedz