Wpis z mikrobloga

@njdnsjdnjs: ciężko powiedzieć czy to było paranormalne, kiedyś jak byłem nastolatkiem grałem na komputerze w taką dobudówkę do starego Diablo usłyszałem trzask, a na drugim końcu pokoju był taki kryształowy wazon do kwiatów i górna jego część sama popękała i kilka kawałków szkła się odłupało
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: zdarzyło mi się kiedyś bywać na charyzmatycznych wydarzeniach katolickich, gdzie działy się ze mną dziwne zjawiska, nad którymi nie można było zapanować oraz były zbyt silne jak na "poddanie się wrażeniom" w postaci przyciemnionego światła, podniosłej muzyki itd. Generalnie nie polecam.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: nie i nie ma czegoś takiego jak zjawiska paranormalne. Są naturalne ludzkie odruchy w stylu wyczulonych zmysłów po zmroku i paternifikacji. Retrofiting i dopasowywanie jakichś losowych zdarzeń do konkretnego wydarzenia (typu zegarek stanął w dzień smierci kogoś bliskiego). Oprócz tego wszelkiego rodzaju halucynacje, schizofrenie i inne zaburzenia kognitywne aż po ordynarne kłamstwa czy podkoloryzowanie opowieści.

Gdyby zjawiska paranormalne istniały to już dawno byłyby udokumentowanym faktem naukowym a nie zjawiskiem
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Ja opowiem jak się zesrałem, że aż doznałem kilkusekundowego bezruchu. Godzina pozna, ok 1-2 w nocy siedzę na kompie, nagle kątem oka widzę jasne odbicie w drzwiach pokoju, tak bardzo się zesrałem, że nie dałem rady szyi obrócić, na łbie słuchawki, no nie wiem co to jest z boku i jakby to światło było coraz jaśniejsze! Okazało się, że to lokomotywa, która jedzie w okolicy 70m od mojego domu
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs
Coś podobnego.

Nie palilem z 3 miechy, i stwierdziłem a jednego zapalę bo mam całą nockę, uciekł mi pociąg i czekałem 5h na następny.

Idę do żabki w wiadomym celu, ludzie się kręcą
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ktoś by powiedział że to by było paranormalne doświadczenie i dorabiał do tego całą ideologię, jak miałem około 13 lat i obudziłem się w nocy losowo, otworzyłem oczy i zobaczyłem stojącego kosmitę szaraka w pokoju ale moim zdaniem to po prostu była wyobraźnia
  • Odpowiedz