Wpis z mikrobloga

Sram na nowoczesna Polskę. Polskę uśmiechniętą (mam w dupie czy uznacie mnie według waszego widzimisię za debila). Polskę liberalną, rozmywającą więzi narodowe i społeczne, w imię promocji odklejeń psychicznych i fizycznych. Polskę która gnoi pamięć o osobach takich jak Kolbe czy członkowie rodziny Ulmów. Polskę która ceni wyżej bezpieczeństwo innych niż swoich. Pies wam buzie lizał. W końcu przegięcie sprężynę, dostaniecie nią po twarzach czego wam życzę. #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie:

Polskę liberalną, rozmywającą więzi narodowe i społeczne


Pies wam buzie lizał. W końcu przegięcie sprężynę, dostaniecie nią po twarzach czego wam życzę.

XD
  • Odpowiedz
możesz sobie najwyżej poszczekać przygłupie


@Zjadlem_Babcie: Poszczekać obecnie może jedynie sfrustrowane prawactwo. W kraju rządzi Tusk. PiS-owcom są zdejmowane immunitety. W UE Von Der Leyen przez kolejne 5 lat będzie szefową KE. Chadecy z lewicą mają zdecydowaną większość w PE. A prawactwo ogranicza się do marginalnych frakcji i po raz kolejny okazało się, że UE się nie rozpadła.A wręcz weszła w sojusz z konserwami jak Meloni. Chociaż prawactwo od dekady
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie W tym tempie to chyba za mojego życia nie doczekam się władzy potężnego Krula, paróweczkowego wolnego rynku i jego prawej ręki - Gaśniczaka. Tak w ogóle to przed eurowyborami 2019 i 2014 mówiliście to samo. Tymczasem nic się nie zmieniło, ale spoko poczekam. Może za 5 lat przynajmniej jakieś stanowisko dostaniecie i poza kwikiem w Internecie będziecie mogli cokolwiek wprowadzić. Chyba, że w tym czasie ruska agentura zostanie już zdelegalizowana
  • Odpowiedz