Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateluszwajhe: Budimex, dom development, bouygues immobillier, z tańszych ale ok jest Nexity, unikaj na pewno Robyga, Murapol ma spore problemy z oddaniem mieszkań teraz.
Ogólnie im deweloper większy tym lepiej. Kolega kupił od nowego co pierwszy blok w wawie stawiał to oddali jakieś 1,5 do 2 lat po terminie. Teraz drugi kolega ma już pół roku obsuwy w Murapolu na Wiatracznej.
@mateluszwajhe: jak analizowałem to 2 lata temu to taka była różnica między cenami transakcyjnymi a takimi ofertowymi na otodom itp w moim rejonie. To wszystko zależy i nie uda się z każdą nieruchomością. Ogólnie warto też mieć wprawę w negocjacjach. Tu masz wstępnie objaśnione:
szcz33pan - @mateluszwajhe: jak analizowałem to 2 lata temu to taka była różnica międ...
@Daurita: czemu robyg nie? Mam znajomych co kupowali i wszystko okej, plus mieszkania bardzo szybko się sprzedają. Jedynie fakt, że problem opóźnień ale obstawiam, że robią to celowo a nie ze cos w ich firmie nie działa jak należy
@Daurita pół Wilanowa Robyg wybudował, wieku znajomych kupiło i w sumie też nie słyszałem o jakiejś wtopie, może, co zainteresuje też @michal_piegus czasem na parkingu -2 potrafi stać woda ale to już dawno się działo i nie słyszałem w ostatnich latach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michal_piegus @mateluszwajhe pracowałam jako GW i oddawałam mieszkania lokatorom to sami profesjonali "odbieracze" mówili, że po sąsiedzku (na Wilanowie) Robyg był w duuuuużo gorszym stanie niż u nas i że widać różnicę. Może jestem przewrażliwiona, ale po tym Robyga bym nie kupiła. Na rynku wtórnym udało nam się zbić cenę o około 6% na pierwotnym najłatwiej zbić cenę na garażu, szczególnie, że deweloper robi go za darmo de facto ;))