Wpis z mikrobloga

Mirki ale lipa.
Moja była znów mnie stalkuje, a co najgorsze, wczoraj dostałem parę telefonów z zastrzeżonego gdzie syntezator mowy mówił jakieś przykre słowa. Wiem że to moja była, bo to nie pierwsza taka akcja.

Najlepsze jest to, że ona już przed zerwaniem powiedziała że kogoś ma. Jestem już długo po zerwaniu, na początku było mi trudno, ale teraz już wszystko sobie w głowie ułożyłem, mam ją poblokowaną wszedzie i chciałem zacząć układać sobie życie na nowo. Dlatego też poznałem pewną dziewczynę i może jest szansa na coś więcej.
Najlepsze jest to, że wczoraj pulubilem na Instagramie kilka zdjęć zupełne innej koleżanki i potem właśnie otrzymałem te telefony z imieniem tej koleżanki (na szczęście się myli i to nie z nią pisze). Boje się tylko, że jakimś sposobem dowie się z kim naprawdę próbuje cos stworzyć. Przecież nie mogę żyć w ukryciu, bać się o wszystko, tylko dlatego, że byłem z kimś toksycznym dawno temu i wszystko już zakończone. Z tego co wiem ona ma swojego bolca, więc czemu mi to robi? Nie ma z tego żadnych plusów, to jest tylko specjalnie by zniszczyć mi jakąkolwiek szansę na nowe życie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 29
  • Odpowiedz
@JanczuPL: Robi to tylko po to bo wie,ze ułożysz sobie życie bez niej. To ona zerwała i liczyła na to, ze będziesz dalej o nią zabiegał,ale wyszło inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanczuPL:
No masz...

Przeważnie wchodzisz sobie na swoje konto online, albo instalujesz aplikację i tam zaznaczasz usługę blokadę numerów zastrzeżonych. Możesz to też załatwić kodem, albo w ostateczności dzwoniąc do BOK.

Dodatkowo pamiętaj o istnieniu paragrafu z stalking. Można za to beknąć solidnie, zwłaszcza jeśli jako ofiara żyjesz w lęku i masz od tego myśli samobójcze.
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: dobra wyłączyć mogę, ale to nic nie zmieni. W przypadku kiedy będę chciał żyć po swojemu i dowie się, że mam kogoś nowego zablokowanie numerów da mi tylko spokój, a co z pozostałymi? Jestem niemal pewny, że gdyby wiedziała z kim pisze, to by do tej osoby wypisywała, skoro już po polubieniu jakichś zdjęć innej dziewczyny zaczęły się cyrki. Najlepsze jest to, za ja zupełnie się nie interesuje jej życiem,
  • Odpowiedz
@JanczuPL:
A co jeśli spadnie meteoryt? A co jeśli będzie globalna pandemia? A co jeśli PiS wygra kolejną kadencję?

Panie, nie gdybaj, co się stać może, czy nie. Zrób co możesz teraz a jak się problem pojawi to się zadziała z czymś nowym. Dodatkowo, możesz to traktować jako formę testu - jeśli ktoś się spłoszy bo dostanie jakieś głupie telefony czy SMSy od twojej byłej, to na co ci ktoś taki
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: nie spłoszy, bo dziewczynie z którą kręcę już wczoraj o wszystkim opowiedziałem i rozmawialiśmy aż do 2 w nocy o tym wszystkim. Gdybam, bo wiem do czego zdolna jest moja była, bo to nie jest osoba zdrowa psychicznie
  • Odpowiedz
@JanczuPL:
Nie gdybaj bo osiwiejesz. Przecież o to takim dręczycielom chodzi, żebyś ich zawsze miał w głowie, nawet jak jesteś z kimś innym, bzykasz się, czy grasz w Skyrima.

Najlepsze przeciwdziałanie to mieć na to wysrane, przeciwdziałać doraźnie, jak coś za daleko pójdzie to normalne środki prawne podjąć i cześć.
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut: #!$%@? z tą policją, ja po prostu chciałbym żeby się #!$%@?ła, niech zajmie się swoim #!$%@? życiem. Skoro chciała zerwać to zerwałem wszelkie kontakty, nie #!$%@? się w jej życie, krzyż na drogę. Ale to już jest zwyczajne #!$%@? innemu człowiekowi tylko by #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@JanczuPL A czy twoja była nęka cię wiadomościami, groźby? Jeśli zerwała, układa sobie życie z swoim bolcem. Sądze, że pewnie ma #!$%@? na ciebie. I ty też miej na nią #!$%@?, zapomnij, nie rozpamiętuj, nie wspominaj z nią przeszlosci, bo to pogorszy ziomek. Wiem z własnego doswiadzenia ziomek. Najlepiej układaj sobie na nowo życie z ròżowa, zaruchaj na nowo i ciesz się nowym rozdziałem w życiu.
  • Odpowiedz