Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Totalnie zgadzam się z tym, że życie zaczyna się po 30 ;) 2,5 roku temu zmieniłem pracę i branżę, poszedłem do korpo, okazało się to strzałem w dziesiątkę :) Mega się rozwijam, udało mi się kilka razy dobrze awansować, lubię swoją pracę i się w niej sprawdzam :) Dzięki tej zmianie poznałem w pracy moją obecną różową, jesteśmy razem trochę więcej niż pół roku. Jest fantastycznie, kochamy się nawzajem jak #!$%@? :) Wiem, pewnie powiecie, że pół roku to #!$%@?, ale miałem w życiu kilka związków i nigdy nie czułem się tak dobrze z inną osobą, jest wspaniale :) Nigdy nie myślałem, że da się zbudować tak zajebisty związek z osobą, która jest prawie 10 lat młodsza :) A te święta? To najlepsze święta w moim życiu. Spędzone z rodziną i przyjaciółmi. Piję Mirki wasze zdrowie, życzę wam znalezienia szczęścia, wielu dobrych chwil, motywacji, odwagi do zmian, dużo hajsu i dobrych gierek na waszej ulubionej platformie :) Cheers m8s ;)
  • 42
@brakloginuf: muszę przyznać, że myślałem doooookłandie tak samo, jak ty :) Okazało się mocno inaczej. Jasne, są pewne ramy, poza które lepiej nie wykraczać, ale wychodzi na to, że dobre korpo bardzo docenia indywidualne jednostki, premiuje w jakiś sposób osoby, które są zaangażowane, które nie boją się wychodzić z pomysłami jeśli widzą, że coś można robić lepiej. Sam się śmiałem z korposzczurów :) ale pewnie dużo też zależy od miejsca, w
@brakloginuf: pracowałem wcześniej w małej firmie, zajmowaliśmy się automatyką przemysłową na skalę kraju. ok 30 osób na pokładzie. Z perspektywy tych 2-3 lat, w życiu bym tam nie wrócił :) Ale to może kwestia prezesa Janusza ;) To dowodzi tylko tego, że wszystko zależy od pracodawcy :) I korpo i mała firma mogą być #!$%@? :) Mogą też być zajebiste :) Dokładnie to nasz przykład udowadnia :)
Gratuluję mirku( ͡º ͜ʖ͡º) Gdy czytam Twoją historię, to w dużej mierze jak bym czytał o sobie. Dla mnie też poważne zmiany i rozwój osobisty zaczął się po trzydziestce. Oczywiście samo nic nie przyszło, ale przekroczenie granicy 30 lat zadziałało na mnie bardzo motywująco. Także trzymaj się i powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ahiPL: Mam w styczniu 29lat, zmieniam prace jak mi nie pasuje, mieszkania, bawię się, korzystam pełnymi garściami. Mam całe życie na siedzenie z jednym chłopem, po mam się spieszyć. Szczerze współczuje ludziom, którzy przed 30, przed 25r.z. na własne życzenie pakują się w takie obowiązki, rutynę