Wpis z mikrobloga

97 - 1 = 96

No więc kiedyś w kubeczkach po jogurcie chowałem nie tylko włosy ale też spermę po czesaniu błaszczaka
Docelowo miała trafiać do kibla ale często domownicy uniemożliwiali swobodne zrobienie tego no bo tak tbh to nwm wsm co miałbym odp na pyt po co wynosisz kubeczek po jogurcie do toalety hehs
No więc często te kubeczki przechowywałem w szafce
I czasem stało ich tam kilka po kilka tygodni czasami czy tam ile nwm no w każdym razie zdażało się że dłuuuuugo
I taka sperma jak odpowiednio długo tak postała to robiła się czerwonawa o_O
Nwm czm tak jest ale mn to fascynuje więc jak ktoś bardziej into #biologia #medycyna wie to chętnie posłucham wyjaśnienia
Podobnie kiedyś z kuzynami mieliśmy słoik z moczem do którego sikaliśmy i on też zrobił się czerwony w końcu O_o
Zdjęcia niestety nie mam chyba
No to chyba tyle
Elo eloszka

#100zenujacychchodtokow
#coolstory #truestory #niebieskiepaski #gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda
  • 6
@Chodtok: Ok, jeśli dobrze kojarzę: generalnie sperma to nie są same plemniki. Te stanowią mniejszość, większość to "wypełniacz", a jednymi z jego składników są cukry oraz alkaloidy (bo są ważne w zapładnianiu). Te po jakimś czasie ulegają utlenieniu, przez co zmienia się kolor, ekhm, zawartości kubeczka. Nic strasznego, póki nie tryskasz na czerwono, że tak powiem, częściej niż raz na jakiś czas. Wtedy plz idź do lekarza.