Wpis z mikrobloga

dorośli ludzie robią to, na co mają ochotę

patologia społeczna

hmmm ok.

@Cesc: W takim razie co to jest "patologia społeczna"? Jeśli jakiś dorosły człowiek codziennie leży pod sklepem pijany, bo ma ochotę się upić, to nie jest patologia?
  • Odpowiedz
@rutkins: Dziwne. A ja po prostu śmieję się z lewactwa i tego jak broni patologii społecznych. A ty drogi misiu przeglądasz na siłę mój profil by znaleźć cokolwiek na mnie i użyć tego jako "argumentu".
Jak na "prawactwo" masz strasznie lewicowe metody XD
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: No akurat seksualizacja zwierząt nie jest normalna, a przejrzenie profilu to kilka minut, to chyba nie jest całkiem rzadkie, że odpisując komuś na wykopie, rzuca się okiem na jego profil?
Kuc z obrazka ma cechy uznawane za atrakcyjne wśród ludzkich samic, tj. szerokie biodra, wąską talię, krągłe uda i wyeksponowane łono. Wniosek: OP to pedał.
  • Odpowiedz
  • 5
Dla mnie większą patologią społeczną jest seksualizacja zwierząt. Ogarnąć tylko twoje nazwisko i powysłać jakie masz zboczenie twojej rodzinie i znajomym.

@rutkins nie umiesz odnieść się do argumentu, więc atakujesz osobę, jakie to jest słabe..
Btw. Też nie jestem za tym, zeby to rozdmuchiwac, ale ta para idiotow, zbiera ziarno, ktore sami zasiali, niestety, ale przez ich debilizm zbierac będą, też ich dzieci..
  • Odpowiedz
Kuc z obrazka ma cechy uznawane za atrakcyjne wśród ludzkich samic, tj. szerokie biodra, wąską talię, krągłe uda i wyeksponowane łono. Wniosek: OP to pedał.


@SweterWPaski: Wiecie dlaczego nie jesteście 100% hetero? Powód jest prosty - nie fapujecie do chińskich bajek. Po pierwsze rysunek zawsze implikuje perfekcje, wszystkie cechy atrakcyjności fizycznej są na rysunku idealne. I tak w chińskich bajkach nie ma problemów dermatologicznych, a wysoka jasność i kontrast pozwala
  • Odpowiedz