Wpis z mikrobloga

A co do cen za pierścionki zaręczynowe, polecam wejść na allegro, wpisać pierścionek zaręczynowy i posegregować od najpopularniejszych - przedział cenowy 100-300zł XD


@rozowymops: te pierścionki to pewnie kupują singielki, co chcą mieć spokój xD

Minimalna pensja to 1600 złotych, także tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rozowymops: https://www.geselle.pl/produkt/7724-552a-g-brylant-025-ct-ponadczasowy-klasyczny-pierscionek-zareczynowy-ze-zlota-z-brylantem-0.25-ct

Ja kupiłem tam za 2k 0.2ct ale wybierałem kamień wyższej jakości i powiem, że nie widzę sensu inwestować w większy.
Kumpel wydał prawie 10k na pierścionek dla lubej, ale jest on niewygodny i uciążliwy dla niej. Nie ma to sensu, chyba że kobieta woli lansować się bardziej niż logikę.
Dodajmy do tego, że wartość diamentów jest sztucznie wykreowana. Gdyby nie to, że przyjęła się tradycja, to bym swojej kupił
@Bellie
@tallman
@Thexil
cyrkonia to syntetyczna imitacja diamentu, więc siłą rzeczy jest dużo tańsza. Za prawdziwy kamień takiej wielkości OP musiałby dać pewnie z kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych, a ten pierścionek jest wart pewnie max kilkaset złotych, tylko Apart jak zawsze winduje ceny z dupy.

Zamiast kupić coś z prawdziwym kamieniem w zasięgu swojego budżetu, nawet małego, to OP kupuje sztuczny kamień wielkości katedry, żeby każdy z daleka widział jaki ma gest. Wieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja kupiłem tam za 2k 0.2ct ale wybierałem kamień wyższej jakości i powiem, że nie widzę sensu inwestować w większy.

@sidhellfire: o to, to. Sam jak widziałem te wielkie kamienie stwierdziłem, że to ni #!$%@? nie będzie pasować do małych dłoni mojej różowej. I weź jeszcze na to rękawiczkę załóż :D
@HaSSaN: wiadomo że sieciówki to mają same odpadki a nie diamenty XD ja mojego niebieskiego uświadomiłam, że ma kupić osobno diament i zrobić coś niepowtarzalnego na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do rozmiaru to znowu mi się podoba 0,3-0,5 ct, ale to chyba już za droga impreza
@Thexil: Mam bardzo małe dłonie, nie chciałam ująć paznokci, żeby uniknąć zbędnych komentarzy na temat hybryd.
Wiadomo od właściwego mężczyzny to bym i z cyrkonią przyjęła, a od niewłaściwego nie przyjęła nawet jakby był za 100 milionów :D. Jak ktoś nie ma pieniędzy to bez sensu, żeby się zadłużał. Teoretycznie mówi się, że powinno kupić się pierścionek w cenie miesięcznego wynagrodzenia. Mój nie wydał nawet 1/5, a jest super.
Ja pier... kogo to obchodzi? Kupił to co chciał i już. Drogo jak za cyrkonie to fakt. Zawsze jak się zużyje to może ja wymienić na kolejna bez problemu.. ważne, ze jej się podoba