Wpis z mikrobloga

Wymiękłam i rozpłakałam się. Wczoraj składałam sobie z byłym chłopkiem życzenia świąteczno-noworoczne i zapytana o to gdzie spędzam święta odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że zostaję w domu bo jestem mocno chora. Przed 19 od do mnie pisze smsa, że zaraz podjedzie do mnie. I przyjechał z pierogami, rybą po grecku i sernikiem od swojej mamy. Ja jego mamę dwa razy w życiu widziałam. Złożyliśmy sobie znowu życzenia, zapytał czy mam wszystkie leki i wrócił do rodziny. A ja zaczęłam wyć, rozkleiłam się. #swieta #zwiazki
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: XDDDDDDDDDDDD uwielbiam się w--------c w jakiś wpis i wywoływać taki ból, że aż ktoś mnie stalkuje. Napisałem Ci tam, że nikogo nie obchodzi tamten wpis xD
  • Odpowiedz
@papierowy_ludzik: i do tego spermiarz, also gdyby ktoś się zastanawiał jeszcze czemu kobiety nie mogą przegrywać, nawet w święta mają stado orbiterów którzy z wywieszonymi jęzorami przybędą do księżniczki z odsieczą i pierogami. Może księżniczka łaskawszym okiem spojrzy na takiego pieska i będzie ryuchyanie, jak ja gardzę tymi prymitywami kierowanymi przez instynkt bez samoświadomości
  • Odpowiedz