Wpis z mikrobloga

  • 1067
Gówniok siostry zawsze się zanosi i płacze kiedy nie dostanie w święta prezentu spełniającego jego wygórowane oczekiwania. I mówiąc wygórowane mam na myśli jakieś drony, playstony, kłady i inne gówno. Rok temu kupiliśmy mu ps4, ale miał tę konsolę dostać dopiero po tym jak zobaczymy jego reakcję na inny podłożony prezent - Wielki atlas zwierząt afrykańskich. Oczywiście się #!$%@? poryczał, później mu powiedzieliśmy, że mieliśmy dla niego jeszcze PS4, ale skoro nie potrafi docenić zwykłego prezentu to PS4 pójdzie dla dzieci w domu dziecka. Bo oni nic nie mają i by wszystko docenili. #!$%@? zrobił się czerwony jak flaga komunistów. Ostatnio truł dupę rodzicom, że już się nie popłacze jak znowu dostanie jakąś książkę i twierdzi, że zrozumiał swoje zachowanie. Mała przebiegła ryjówka. Jestem ciekawy dzisiaj jego reakcji kiedy się dowie, że ten wielki atlas ryb akwariowych to jedyny prezent jaki w tym roku dostanie. Czekam #!$%@?, aż rozpakuje, sztucznie się ucieszy i powie, że super prezent nieświadomy tego, że to #!$%@? koniec. xD

#swieta
#wigilia
Best of świąteczne Mirko
https://www.wykop.pl/wpis/21271541/gowniok-siostry-zawsze-sie-zanosi-i-placze-kiedy-n/
  • 25
@ApacerPL: Najbardziej #!$%@? prezent ever, flaszkę to mogę sobie kupić kiedy mam na to ochotę, prezent powinno się przygotować w ten sposob, żeby osoba obdarowywana widziała, ze postaraliśmy się chociaż trochę.
No widzisz ja się cieszyłem jak dostałem atlas kosmosu mając 14 lat (A liczyłem na grę) dla mnie prezenty na święta zawsze były symboliczne . Bardziej się zachwycałem że zobaczę rodzinę w komplecie ...