Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gorbo2004: Siema, jestem trochę towarzyszem niedoli, leczę się na zatoki od jakiś 6 lat i wydałem na ten biznes już jakies 20k cebulionów (łażenie po otolaryngologach, leki, operacja zatok, nosa, plastyczna nosa - generalnie miałem przeorany calutki nos). Jestem po operacji prawie 3 lata i nadal nie jest idealnie, chociaż powolutku krok po kroku moje zatoki są co raz bardziej oczyszczone. Polecam Ci oprócz tego co stosujesz krople Joalis - Respidren
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorbo2004: to sie da lekami takie cos ogarnac? Przyjaciolka miala stwierdzonego polipa w zatokach i miala 2 zabiegi. Pierwszy #!$%@? w olawie bo #!$%@? strony i wycieli zdrowa sluzowke. Drugi miala pare tygodni temu i poki co chyba wszystko jest ok...
  • Odpowiedz
@Nicescroll: no przeczytałam, różnica między tobą a mną jest taka ze ja nie cierpię na wtórny analfabetyzm.
Obie operacje są na nosie, wiec ci powtarzam jeszcze raz, ze gdyby każdy chirurg robił je tak #!$%@? jak ten twój, to nikt by nie robił korekcji przegrody, która od wycinania polipów jest bardziej inwazyjna.
To już jest jakaś epidemia. Ludzie na Boga zacznijcie czytać książki bo ostatnio mam wrażenie, ze przedszkolaki lepiej sobie
  • Odpowiedz
@analkonda: No nic, jest jak jest, zobaczymy jak będzie później, puki co lipa. Co noc praktycznie koło 3 godziny muszę iść do łazienki pukać nos bo skrzepy utrudniają oddychanie i przez to zegar biologiczny #!$%@?
  • Odpowiedz
to nikt by nie robił korekcji przegrody, która od wycinania polipów jest bardziej inwazyjna.


@wykopowiczka69: Nie wiesz co mówisz więc jako, że wspominasz coś o analfabetyzmie, napisze ci ty wyraźnie miałem fess z polipami, nie dość, że sama nie umiesz przeczytać co napisałem to jeszcze takie wyrywy piszesz.

no przeczytałam, różnica między tobą a mną jest taka ze ja nie cierpię na wtórny analfabetyzm.

Chyba w twoim wydaniu.

To już jest
  • Odpowiedz