Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Gorbo2004 Wiem, że pewnie próbowałeś różne rzeczy na nos, ale do samego mechanicznego oczyszczania nosa polecam irygator, czyli butelka do irygacji zatok. Mnie pomaga jak czuję, że mam zatkany nos. Wiadomo, inny problem, ale tego bydlaka myślę, że by Ci pomogło wypchać.
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: to już wiem co wysmarkałem ostatnio :D z dwa dni chodziłem z zatkanym nosem, nie szło nawet smarkać. Nawaliłem kropel do nosa, lekkie smarknięcie i wyleciało takie coś tylko bardziej krwiste :D nabawiłem się tego podczas przeziębienia
  • Odpowiedz
  • 1
@Kypy warto spróbować, u mnie jakoś idzie. Jaki będzie tego koniec nie wiem. Dziś lekarz mi powiedział że w takim wypadku poczekamy z operacją bo efekt jest taki jaki miał być. Jeszcze tam coś siedzi ale wczoraj mi tego z pół kilograma wyleciało
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: zazdro w #!$%@?.
Mi ostatnio przez 1,5 dnia z nosa leciala woda z krwią.
Konsystencja wody, kolor pomarańczowy.
Co kilka minut wyciekalo kilka/kilkanascie kropel.
Mimo wszystko uczucie zajebiste jak sie oczyscilo. Laryngolog twierdzila ze byc moze cysta mi pekla.
  • Odpowiedz
@Kypy: po powrocie z miesiecznego wyjazdu po Azji, nabawiłemsiw w polsce zapalenia zatok, do tego krzywa przegroda, bóle dziąseł przy ruszaniu tez co jakis czas, żeby pozbyć sie tego na stałe muszę przegrodę poprawić..
  • Odpowiedz