Wpis z mikrobloga

Wie ktoś czy da się wyłączyć to dziwne rozmycie? Trochę słabo to widać na ss. Ustawiłem wszystko na ultra poza MSAA, wyłączyłem rozmycie w ruchu i dalej wydaje mi się że obraz w oddali jest trochę rozmyty. W GTA5 też tak miałem ale jakoś to wyłączyłem tylko nie pamiętam jak. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rdr2 #reddeadredemption #pcmasterrace
DoktorNauk - Wie ktoś czy da się wyłączyć to dziwne rozmycie? Trochę słabo to widać n...

źródło: comment_6cS1HzVUOHIXCODVeYdCZDJ89lLZBmUy.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoktorNauk: to jest winieta i też mnie to denerwuje, Rockstar sobie coś wymyślił takiego i z tego co się dowiedziałem to nie ma opcji żeby to wyłączyć

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/dtg4sj/rdr2_pc_any_way_to_disable_vignette/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Edit: a dobra, ty mówisz o rozmyciu w oddali, to nie wiem, ale to przyciemnianie na dole mnie bardziej triggeruje xD
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: też to mam i nie znalazłem rozwiązania poza wyłączeniem taa i fxaa tyle że wtedy są artefakty. Winny jest TAA. U mnie problem jest do tego stopnia że jak jedziesz konno i dasz kamerę z boku to Artura widać potrójnie. Jak dam DX12 4x msaa i 125% resolution scale to wygląda najlepiej ale granie w 25 fps to żadna przyjemność
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: masz w opcjach taki suwak jak "wyostrzenie TAA", samo TAA daj na jakosc: Srednie. Najlepiej tez odszukac plik cfg :
"C:\Users\TWOJFOLDER\OneDrive\Dokumenty\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings -> plik system
(suwak na maksa = tylko 1.00 w cfg.). Mozesz nawet dac 3.0 jak dla ciebie lepiej.
  • Odpowiedz