Wpis z mikrobloga

każdy normalny rower jest lepszy niż elektryk

wspomaganie elektryczne zabija całą radość z jazdy

kupując elektryczny rower jest zwykłym leniem


@na_teraz_nie_wymysle: a teraz piszesz,

stwierdzam, że to nie dla mnie


Wiesz, jest delikatna różnica między stwierdzeniami "nie smakuje mi kawa" oraz "kawa to syf, tylko herbata", bo pisząc tylko to pierwsze nie wychodzi się na fanatyka herbaty, by nie rzec dosadniej ()
@na_teraz_nie_wymysle: już ci tu parę osób wyjaśniało, po co zdrowemu ebike, np. do treningu, ale widać nadal nie pojmujesz, mówi się trudno.
OP sobie robi jaja, przecież tekst "A Wy co? Nadal na x?" jest chyba starszy od internetów. A no tak, zapomniał emotikonki i końcówki "nawet mi was nie żal" XD
@widmo82: Rower spoko tylko nie #!$%@? sobie linki od sztycy bo ten kto wymyślił ten patent jest zwykłym debilem. Na mnie takie rowery nie robią wrażenia bo codziennie muszę takie montować xd a no i silnik brose to taki se.
nie #!$%@? sobie linki od sztycy

@Evo6: często ktoś je upierdziela? nie wydaje mi sie by to było jakies łatwe... moze dlatego, ze jakos ogarnięty jestem i mało usterek łapie

a no i silnik brose to taki se.

rozwiń proszę
@widmo82: Jak nie będziesz ruszał sztycy(w sensie wyciągał i wkładał) to będzie spoko, pancerz jest zgięty praktycznie pod kątem 90 stopni i czasem potrafi się zaczepić o ramę i problem gotowy(najlepiej to poluzować dociski od wewnętrznej strony). Powiem tak brose ma #!$%@? oprogramowanie serwisowe(trochę silników już nam padło i nawet serwis specialized potrafi wysłać nowe nie działające silniki xd). Moim zdaniem rower za ~40k powinien mieć wyświetlacz przynajmniej jak bosch choć