Wpis z mikrobloga

Kobieta w wieku 20 lat powinna się skupić na wykształceniu i powinna być z rówieśnikiem, którym w tym okresie życia skupia się na tym samym a facet 14 lat starszy już coś osiągnął i ma teraz parcie na śluby i dzieci co skutkować będzie tym, że taka kobieta rzuci studia i będzie siedzieć w domu z tymi dziećmi, nie wykształci się i już nigdy nic nie osiągnie i będzie od niego zależna,
zexan - > Kobieta w wieku 20 lat powinna się skupić na wykształceniu i powinna być z ...

źródło: comment_0cfV8gUQEMjChSNozMt3GC8VJbkSrNJl.jpg

Pobierz
@ripleyx Mówisz, że masz mniej niż 21 lat - w tym wieku 4 lata wydają się przepaścią. Jak skończysz szkołę, to zaczniesz patrzeć trochę inaczej - nawet krótko po studiach zaczyna się inaczej postrzegać świat. Teraz większość facetów lepiej wygląda po 30 i 40 - przeważnie wtedy stać ich żeby zadbać o swoją sylwetkę, stać ich żeby lepiej się ubrać i przestają mieć problemy nastolatków/studentów. Generalnie zauważyłam, że na pewnym etapie życia
@depresso myślę że trochę za młoda dla ciebie, seks seksem ale ona ma kiełbie we łbie jeszcze i żeby czasem za niedługo nie okazało się że ma bolca na boku a ty będziesz rogaczem, 25-30 to już spoko i to pod warunkiem że dziewczyna jest jakaś normalna a nie pospolita polska karyna bo tu to nawet i wiek nie pomoże
@Catttana: Nie zauważyłam, żeby po szkole coś się zmieniło, 4 lata to nie przepaść, 14 tak, co dla ciebie znaczy prezentować coś sobą? Więcej prezentuje sobą 20 latek, który nie ma własnego mieszkania, samochodu i drogich ubrań (które już niewiele pomogą przy starym ciele) ale którego kobieta wybierze ze względu na podobne postrzeganie świata, zrozumienie i pożądane i razem będą układać życie i się dorabiać niż wyrywający małolaty 35 latek, z
Znam bardzo osobiście przypadki gdzie różnica sięgała 20 lat i nie stanowiło to żadnego problemu. Dziewczyna ma ponad dwie dychy więc można powiedzie że dawno jest dorosła i miała czas się wyszaleć. 35 latek... To jest świetny wiek na życie z młodsza partnerką... Uwierz mi ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ripleyx Po szkole niewiele się zmienia ( ͡º ͜ʖ͡º) po studiach już tak. A Ty ciągle z tym ciałem - widziałaś kiedyś ciało 35 latka? Według mnie 100 razy lepsze niż chłopaka, który ma 20 lat i defacto dopiero zaczyna dojrzewać. Z resztą 20 latek też może mieć obrzydliwe ciało, jeśli o siebie nie dba. Równolatek nie jest żadnym gwarantem rozwoju. Poza tym ludzie mają różne potrzeby