Wpis z mikrobloga

@Antek_co_chodzi_bez_majtek: Bedę się upierał że jest to między 34-36 rokiem życia, oczywiście pod warunkiem dbania o wymienione przez Ciebie rzeczy. W każdym razie, nawet jeśli masz odmienne zdanie odnośnie wieku to co do meritum się z tobą zgadzam, różnica którą zaznaczasz jest niewielką. Może np. zostać zniwelowana przez genetykę danego osobnika. Są mężczyźni którzy później nabierają wyraźnie męskich cech od innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ripleyx: Powiedz to tym armiom kobiet, które faszerują się tonami kremów odmładzających, by nie wyglądać na tyle ile wyglądają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
Moja 20 letnia dziewczyna wyjechała do Niemiec do chłopaka poznanego przez internet który wyglada na 35-40 lat i buja się porsche macanem, wiec można wszystko. I podejrzewam ze jest bardzo szczęśliwa ze już nigdy nie będzie musiała pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
35 latek nie jest fizycznie tak atrakcyjny jak 20 latek i to jest fakt


@ripleyx: no wlasnie ja w wieku 20 lat mialem zalosne branie...moze 1-2 na rok udalo sie coś wyrwać i to takie 6-7/10 max, potem do gdzies do 33 to samo, generalnie #rozowepaski mialy mnie za powietrze.
w wieku 34 bylo nagle 7 jednego roku, troche zmienilem image ( ͡° ͜ʖ ͡°), w tym
@depresso: Ogólnie mam taką zasadę, że nie #!$%@? się innym ludziom w życie, oboje jesteście dorośli, więc róbcie co chcecie. Ale skoro już pytasz o zdanie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potwierdzę, że młodym dziewczynom podobają się dojrzali mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś pewien, że jej nie przejdzie? Oboje kręcicie siebie fizycznie, ale tak poza tym to się dogadujecie? Tak jak już wyżej
@ripleyx: 20 lat to zwykle jeszcze gowniarstwo, które dopiero skończyło szkołę i nie wie, co chce w życiu robić. Ale ledwo kilka lat w tym wieku rovi dużą różnicę, z doświadczenia wiem, że chłopcy w tym wieku albo jeszcze są dziećmi, które nie wiedzą, czego chcą, albo już coś osiągnęli i zadzieraja nosa, co jest niepożądane u normalnych kobiet. Jestem już trochę starsza, ale nawet znajomi w moim wieku sami mówią,