Wpis z mikrobloga

Szczerze? Juz wczoraj zapalila mi sie czerwona lampka, kiedy Kamil powiedzial, ze chyba zorganizuja zbiorke na wynajecie mieszkania w Warszawie i zaprosza Bidonsa zeby z nimi mieszkal. To byl ewidentnie pomysl Kamila. Juz wtedy zalecialo mi cwaniactwem i proba naciagniecia fanow. Dzisiaj mowil, ze nie ma hajsu, a chcialby spedzic Swieta z Ewa, kupic choinke itd ojoj jak #!$%@? pieknie, romantycznie i Katolicko. Pytam sie, jakim cudem: aktor, producent filmowy, filmaker, model i co tam jeszcze moze byc kompletnie splukany? Dziwne w #!$%@?. To, ze koles cierpi na manie wielkosci wiadomo nie od dzis. Zastanawiam sie tylko, czy przypadkiem nie uderzyla mu sodowka do glowy, kiedy dowiedzial sie jakie ma poparcie ? Bycmoze chcialby stac sie sekciarskim guru i stanac na czele ruchu # muremzakamilem? Zmonetaryzowac ten chwilowy fejm w postaciu zbiorek? nie twierdze, ze tak jest ale cos mi tu smierdzi, a "pycha kroczy przed upadkiem" xD Najgorsze jest jednak to, ze pucowal sie do jakiegos Stryjka Bogdanka z Insta ktory zajumal memy z Wykopu. Prosil o ich lepsza jakosc, do swojego PRu. Zamiast zalozyc tu konto i samemu o to poprosic chlopakow... przeciez Ewka doskonale wie o Wykopie. HA TFU na nich hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nn-borg: zaraz Cię fanatycy zjedzą, ale ten cały wpis jest w punkt. Facet jest cwany, ale jest tez mitomanem. Nie bez powodu nawet jego kuzynka stwierdziła, ze całe jego życie opiera się na krętactwie.
  • Odpowiedz
@szopiszpon: na wlasne uszy slyszalem, ze chce zrobic zbiorke na czynsz i ze jeszcze Bidonsa zaprosza, zeby z nimi mieszkal. Bylo wtedy sporo osob to moze ktos potwierdzi moje slowa?. Mi od razu zapalila sie czerwona lampka dlatego zapamietalem.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: sam bylem muremzakamilem i uwazam, ze to jemu nalezala sie wygrana bo na to uczciwie zapracowal. ALE nie jestem zadnym slepo zaslepionym fanatykiem i jesli koles leci w #!$%@? to o tym pisze. bo czemu nie? w koncu to Wykop a nia madkowa grupka na fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: ja wyłożyłem kasę na sms-y. Wystarczy, dalej niech sobie radzi sam, ułomny nie jest. Ale dziewczynki z fanklubów itp i tak będą płakać nad tym, jak mu teraz ciężko. A kasę na życie może sobie pożyczyć, odda z wygranej :)
  • Odpowiedz