Wpis z mikrobloga

20 lat...

Dwadzieścia lat tym debilom od produkcji soku zajęło dojście do tego, że montaż drenażu kartonu na płaskiej powierzchni sprawia, iż zlewki nie spływają i część soku po prostu się marnuje.

Ja #!$%@?ę, dwadzieścia lat resztki soku się #!$%@?ło do śmietnika, bo bez operacji na żywym kartonie żadną miarą nie dało się do nich dostać. I po tych zasranych dwudziestu latach od wdrożenia kartonu na koreczek w końcu jakiś #!$%@? geniusz wpadł na to, że można zmienić kształt kartonu i zamontować spady, dzięki czemu zawartość spłynie do ryja konsumenta do ostatniej kropli.

I jeszcze to reklamują jako nowe, wygodne opakowanie z REWOLUCYJNĄ technologią hydroinżynieryjną. Brawo, wy mózgi, nominacja do Nobla wam się za to należy. Tylko jeszcze nie wiem w jakiej dziedzinie.

#polska #chlewobsranygownem #tymbark
SolarisYob - 20 lat...

Dwadzieścia lat tym debilom od produkcji soku zajęło dojści...

źródło: comment_k8MIx3250D3g5Dhl6A5SuoCU2jPyMmm6.jpg

Pobierz
  • 53
inna sprawa, że teraz w transporcie marnuje się miejsce, na powietrze, które mogło by być zapełnione następną partią soków


@Jednorybek: A inne napoje litrowe w kartonach? Nwm, jakieś nektary bananowe z biedry? Jeśli mnie pamięć nie myli to nie było tego problemu co w tymbarkach.
ale tetrapaki nie są ekologiczne


@Jednorybek: Nigdy nie miały być ekologiczne. Tetrapaki zyskały popularność bo były mega uniwersalne. Można było zapakować w jednego rodzaju opakowanie wszystko. Od wody, przez nabiał, po soki, lody, kocią karmę i wiele innych. Wszystko można było w to załadować i nic się nie psuło, było trwałe. Dlatego zawojowało świat.
: no nie produkuja, ale zamawiaja i placa za to


@bolec_po_boku: Producent soku bierze opakowanie które najbardziej mu się opłaca z różnych powodów. To, że zostanie 2 ml soku w środku myślę, że jest gdzieś na końcu listy jego priorytetów co do opakowania.

Op to dzban skoro sam się śmieję z dzbanów a sam nie wie nawet kto jest tym dzbanem.