Wpis z mikrobloga

@goorskypl: Podpal dziada petardami, polecam też broń z efektem krwawienia, sieczkę robi z królewicza - no i quen, ten wzmocniony, gdzie generuje tarczę wokół Gerwanta, połącz to z perkiem na uzdrawianie po otrzymaniu obrażeń na tarczę. Poczekaj aż zacznie walić tymi "smrodami" trucizny, odpal tarczę i w nich stój - trucizna zadaje minimalny dmg a Gerwant błyskawicznie odzyskuje zdrowie.

Podskok, #!$%@? mieczykiem z efektem krwawienia, odskok, jebnij petardą, podskok, #!$%@?,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@goorskypl: czemu każdy pisze ze on był ciężki, jak ja go za pierwszym razem na najwyższym poziomie trudności zabiłem XD jedyny boss jaki sprawił mi trudność to te duchy Olgierda, siedziałem nad tym chyba z godzinę
  • Odpowiedz
@goorskypl: @mnik1: lulw prosze was cala ta gre na najwyzszym poziomie trudnosci przechodzi sie tym patternem

atak unik quen, atak unik quen, i tak do usranej smierci, bilem tak na 5 poziomie mobki na 30 xD co prawda tluklo sie je pol godziny ale satysfakcja moja xD poprzez mobki mam na mysli bosy z polowan
  • Odpowiedz
@goorskypl: przecież ta gra jest strasznie prosta nawet na najwyzszym poziomie trudnosci. Wszystko przez op znak Queen oraz wszelkiego rodzaju oleje i eliksiry. Nie umarlem ani razu przez cala gre (jakies 150 h - podstawka + oba dlc) a gralem na najwyzszym poziomie. Przeciez to nie jest Dark Souls.
  • Odpowiedz
@goorskypl Wal w niego petardami zamrażającymi i wal w niego od boku jak będzie zamrożony. Jeżeli wskoczy w Yrden to go też uziemisz. Zajebiście w tej walce przydaje się Wilga (o ile dobrze pamiętam) bo leczy Cię gdy jesteś zatruty. Musisz tylko unikać bezpośredniego plucia bo Wilga nie niweluje tych obrażeń z tego.

Ogółem jeden z trudniejszych bossów wg mnie i trzeba do niego cierpliwości.
  • Odpowiedz