Wpis z mikrobloga

@kamis182: No jesteś trochę cham, przyznaję. Ona też miała wyobrażenie o tobie jako o kimś za młodym i kompletnie nie dla niej, ale chciała skonfrontować to z rzeczywistością, bo może była w niej nadzieja, że się miło zaskoczy, a jej przypuszczenia okażą się bezpodstawne. Ty natomiast wolałeś ją od razu skreślić kierując się prawdopodobnie mglistym wyobrażeniem na jej temat, bo zakładam, że nigdy niczego nie próbowałeś ze starszą kobietą od siebie,
@kamis182: Czy tego chcesz czy nie - ona zarucha, szybciej niż Ty. #!$%@? jest towarem sekskluzywnym, do tego stopnia, że każda dziewczyna może przebierać do woli i odrzucać 90%. Bo z tym popędem jest tak, że kobiety go mają, tylko to tak jakbyś się interesował samochodami i ktoś by Ci dał wartburga do przejażdżki.

Kobiety interesują się seksem, ale z odpowiednimi facetami, przystojnymi, wysokimi, po prostu fajnymi, zaś stado facetów z
@kamis182: Dobra typie podsumujmy: dziewczyna wyszła z inicjatywą spotkania, rzuciła komplementem w formie żartu, którego nie skumałeś, bo masz kija w dupie albo jesteś za głupi (możliwe, że oba). I teraz zamiast na przykład zapytać o co jej chodziło, bo chyba nie zrozumiałeś to zacząłeś jej cisnąć i wyszedłeś na buraka. Ja #!$%@? i jeszcze się tym chwalisz, a wykopki Ci klaszczą, bo sami nie skumali, brawo #!$%@?!
@kamis182:
Uwaga, wszystkie niebieskie paski spod tagu #przegryw
Halo, halo, halo!!

Czy kiedykolwiek jakiś różowy pasek zwrócił się do was, żeby zakomunikować wam, że mu się nie podobacie?
A czy kiedykolwiek zaproponował wam spotkanie, żeby to potwierdzić?
Na grubo ponad 90% to ona by do ciebie w ogóle nie napisała, jeżelibyś się jej nie podobał.
Jak się postarasz i napiszesz, że specjalnie ją sprowokowałeś, żeby coś tam sprawdzić, to być może
Pobierz KawaJimmiego - @kamis182: 
Uwaga, wszystkie niebieskie paski spod tagu #przegryw
Ha...
źródło: comment_4hiTpTRS5l3GZtDEhFMDGZ6u168kXFsk.jpg
kurcze ale musisz być zakompleksiały że za taki żart się odgrywasz () albo nie masz doświadczenia i nie wiedziałeś że takie droczenie się jest oznaką sympatii? Jakby Ci to powiedziała na żywo z odpowiwdnią intonacją to byś się na pewno połapał, może podryw przez internet nie jest dla Ciebie?


@oszty: A ja tam na jego miejscu tez bym się obraził o ile zrozumiałbym kolejność słów. Jestem z