Wpis z mikrobloga

@poprostuzyj: A może zobaczysz że to ona z chamskiej strony zaczyna? Bronienie księżniczek za każdym #!$%@? razem. "Bo hehe, laski to mogom, nie mordo, szanowoc czeba kobietki mmmm ale bym jom rimcimcim "

Swoją drogą OP jakby to rozegrał to by mógł sobie ruchać pewnie i dziś, bo wbrew pozorom jasne stawianie granic i nie pozwalanie sobie na bycie umniejszanym jest atrakcyjną cechą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@ChadimusPrzegrywus: odnoszę się do posta, nie śledzę komentarzy. Ta zaczepka to dla mnie raczej wskazuje, że laska ma chyba mocno upośledzone poczucie humoru, ale przynajmniej wychodzi z inicjatywą i proponuje spotkanie - o to chyba w tych apkach chodzi? Za to op też taki średnio wyrafinowany w tym odgryzaniu się xd brakuje jeszcze "nie zesraj się". Imo dziwna obraza na taki średnio zabawny tekst typiarki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: "przynajmniej wychodzi z inicjatywą", niskie standardy macie. Prawda OP nie odpowiedział wyrafinowanym żartem. Ale jak od początku traktuje go jako prawdopodobnie stratę czasu to się lepiej niech nie dziwi, ja bym po prostu odpisał że "w sumie mi też na Ciebie szkoda czasu".
Serio uważasz że laska która od początku startuje z pozycji że jest lepsza od niego jest warta milej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@kamis182 przecież ona żartowała, skoro proponuje spotkanie to znaczy że po prostu źle ujęła to co chciała napisać i chodziło o to że pewnie ona nie spełni Twoich wymagań.... a Ty jak burak, szkoda Ciebie chłopie
  • Odpowiedz