Wpis z mikrobloga

@Blackpill_RAW: Dlaczego uważasz, że to jest OK, żeby kogoś dyskryminować ze względu na wiek i po chamsku o tym mu tak pisać? Dlaczego uważasz dziewictwo za coś złego?
Wreszcie, dlaczego uważasz, że jej słusznie pocisnął? Czy naprawdę myślisz, że gdyby on się jej nie podobał, to by w ogóle do niego napisała i jeszcze zaoferowała spotkanie?
@Blackpill_RAW: Tematem tego jest jej rzekoma intencja mająca na celu potwierdzenie jego niezdolności spełnienia jej wymagań, a nie jak ona wygląda czy ile ona ma lat. Czy podzielasz opinię, że taka była jej intencja, a nie był to zakamuflowany podryw? Coś na zasadzie: zrobię pokazmorde, bo może nikt nie zauważy...?
@kamis182:
A ja bym chciał ze swojej strony podziękować OPowi. To właśnie dzięki takim nieogarom jest dużo łatwiej umówić się na randkę na tinderze niż by to pasowało do mojego wyglądu.

Dziewczyna właśnie podjęła z OPem próbę flirtu. On zawsze bazuje na niedopowiedzeniach, podpuszczaniu drugiej osoby, itp. Tłumacząc jej flirt na nieco bardziej dosłowny język:
Faceci na tinderze często szukają glownie seksu, może TY też, ale chętnie sprawdzę to przy kieliszku
Najgorętsze historie miłosne w literaturze zaczynały się od tego, że dwie niepasujące do siebie osoby zamieniały ze sobą pierwsze słowa.


@venomik: Dobre, ale więcej nie wymyślaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do samego OPa, to właśnie takich ludzi się boję - powiesz coś między wierszami i jeszcze wyjdziesz na dziwnego czy wręcz ofensywnego, bo tłuk jeden z drugim odbierze wszystko dosłownie z powodu delikatnego ego lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChadimusPrzegrywus: to są standardy wykopowe, wieczne pretensje, że laski nie wychodzą z inicjatywą, to voila xd akurat tu sobie trochę drwiłam.
No i Twoja odpowiedź byłaby imo dużo bardziej adekwatna w takiej sytuacji - ot szczerze i jasno, bez jakichś dziwnych usilnych dogryzek, tylko konkretny przekaz, że takie żarciki są niesmacznym powodem do skreślenia osoby. Oczywiście op trafił w czuły punkt jak widać, ale dziewczyna zamiast się po wszystkim zastanowić co