Wpis z mikrobloga

Kobiety odpowiadają na pytanie którego mężczyznę by wybrały:
Niskiego i przypakowanego, czy wysokiego i chudego?

Bluepillersi wciąż będą uprawiać Chadsplaining - Przegrywasz przez wygląd? To idź na siłownie i o to zadbaj! Problem rozwiązany...
Manleci! Siłownia Was, nie uratuje!
#przegryw #wzrost #manlet #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #wyglad #codziennyblackpill ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami
B.....W - Kobiety odpowiadają na pytanie którego mężczyznę by wybrały:
Niskiego i pr...
  • 48
  • Odpowiedz
@KaskadaRezonansowa Nie jestem pijany, jestem realistą. Takie dziewczyny mają niższe standardy a co za tym idzie - będą ci wierne.

Jeżeli zagadasz do nich w barze, nie wyśmieją cię.

Za to jeżeli uda ci się poderwać taką rozrywkową dziewczynę jak jedna na tym filmiku, takie bananowe dziecko, to zobaczysz - minie kilka tygodni i da dupy jakiemuś czadowi. Takie laski mają zawyżone ego, są narcystyczne, zepsute
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: zainstalowałem Badoo Tindera mam 2 pary które nie odpowiadają, czasem wychodzę na miasto na rynek ale to nic nie daje, niestety nie mam zbyt dużo znajomych aby chodzić na imprezy. Mam dosyć dobre ubrania staram się być zadbamy. Co niby mam jeszcze zrobić. Chodzę na siłkę, basen i biegam.
  • Odpowiedz
@Kofifix: Na pewno nie poddawać się, siłownia i przytycie. Do tego starać się zagadywać i prowadzić rzomowe z tymi #!$%@?. Zawszę zostaje ci robienie lepszych zdjęć na tinderka i polubianie wszystkich par
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Haszenberg: No to mamy kolejny element wyglądu wspólny. Ja biały jak pergamin. Na solarium nie pójdę bo szkoda mi skóry. Planuje zainwestować w jakiś wysokiej jakości samoopalacz. Blada karnacja to defekt ale w sumie można go zniwelować wcale nie tak trudnym sposobem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: oczywiście to nie jest Tak, że wystarczy ciemną karnacji. Łaski w dziejsaych czasach oczekują pełen pakiet. Mój bardzo blisko ziomek jest za to ciemny Ale niski i te nie ma wzięcia xd. Btw możecie sobie wyobrazić jak wyglądamy razem xD duży i niski cZarny i biały xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: dodam jeazcze coś ciekawego. Wiele osób (oczywiście oprócz dziewczyn do których miałem nieprzyjemnośc zarywac) uważa że jestem Chadem tylko bladym. Mało tego jestem bananem i mam sportowego merola. Mało tego nie mam problemu z zagadaniem do lasek. Ale to wsZystko nie ma znaczenia bo blada karnacja. :| olewaly mnie nawet laski 6/10 xD a no i ćwiczyłem 5 lat na siłce. Wycialem się zajebiscie. Jak można sie domyslic to
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Nie zgodzę się. Jasna karnacja to problem zwłaszcza kiedy opalasz się na czerwono i masz ryj jak burak. Niestety te wszystkie samoopalacze to lipa. Po dwóch dniach tynk odpada i masz plamy. Nakładasz więcej i zamiast jasnych plam robią się ciemne zacieki. No i robisz tak co dwa dni, albo codziennie zmywasz i odnowa. A musisz wszystko zrobić nawet uszy. Tymczasem z dobrymi genami, trochę na słonku i już
  • Odpowiedz
@Haszenberg: It's over... Z tymi szmatami zawsze jest jakiś problem. Bo za niski, bo za blady, bo zły kolor sznurówek, bo za szczupły. Poprawiasz jedną, drugą rzecz, a tu dochodzi pięć innych, a szmaty ledwo mogą się powstrzymać od zmiany w tłustą lochę.
  • Odpowiedz