Wpis z mikrobloga

Kobiety odpowiadają na pytanie którego mężczyznę by wybrały:
Niskiego i przypakowanego, czy wysokiego i chudego?

Bluepillersi wciąż będą uprawiać Chadsplaining - Przegrywasz przez wygląd? To idź na siłownie i o to zadbaj! Problem rozwiązany...
Manleci! Siłownia Was, nie uratuje!
#przegryw #wzrost #manlet #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #wyglad #codziennyblackpill ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami
B.....W - Kobiety odpowiadają na pytanie którego mężczyznę by wybrały:
Niskiego i pr...
  • 48
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ale to jakieś zxbiorowisko patologii. Nie chciałbym tak rzowerzeszzczanych rozwydrzonych lampucer jakbym był chadem. Ja mam 185 a i tak Polki patrza na mnie z obrzydzeniem, więc te teorie wsadź se do dupy.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: pozdrawiam, mnie też nic mi tak w życiu nie wyszło jak wzrost (190) i współczuję każdemu <175 bo to kalectwo jak cholera, tak jak powiedziała ta jedna dupa z filmu: "nie chcę się czuć jakbym była jego mamą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW Od tych lasek czuć od razu toksyczność, zepsucie. Najlepszym materiałem na żonę będzie kobieta która pokonała w swoim życiu depresję, albo nerwicę lękową... Taka dziewczyna wie czym jest samotność, jest wartościowa i rozumie twoje problemy... Te lachociągi na filmiku od razu wyglądają na bananowe dzieci
  • Odpowiedz