Wpis z mikrobloga

Sobota, ach sobota...
To już dziś! Dziś jest ten dzień! Dzień na który wszyscy czekali cały tydzień!
No może prawie wszyscy... Bo na tagu #przegryw dzień jak co dzień... Wstać z łózka, śniadanie, wykop, masturbacja, wykop, obiad, wykop, masturbacja, masturbacja, kolacja, masturbacja, sen.
Ale nie dla wszystkich! Dla lepszych genetycznie mężczyzn, właśnie o tej porze zaczyna się sezon godowy!
Oskar ma 21 lat. Studiuje w Warszawie, na prestiżowej prywatnej uczelni. Mieszka w ścisłym centrum Warszawy w mieszkaniu kupionym mu przez ojca - właściciela firmy deweloperskiej. W związku z tym, Oskar nie musi się martwić o pieniądze na czesne, rachunki, czy też imprezy. Te ostatnie są jego ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Właśnie skończył trening ze swoim trenerem personalnym, i wrócił do domu. Jest umówiony na godzinę 21:00 w warszawskim klubie The View - najdroższym i najbardziej ekskluzywnym. Bawi się tam tylko i wyłącznie Warszawska elita. Oskar zna właścicieli klubu więc, wejdzie bez kolejki, jak prawdziwy VIP. Szybko ubiera się w swój nowy strój z VITKAC-a. Całość kosztowała jedynie 17500zł. Zakładając zegarek Audamers Piguet za 54000zł, który dostał na urodziny od taty, szybko sprawdza w lustrze formę. "Jest dobrze!" pomyślał Oskar prężąc swoje wyrzeźbione, niczym posąg Myrona ciało. W końcu trener personalny inkasujący jedynie 120 zł za godzinny trening wie jak robić progres.
Nasz heros, po nałożeniu na swój pędzel ekskluzywnej włoskiej pomady do włosów, celem nadania mu sprężystości, oraz spryskaniu się perfumami Toma Forda, z limitowanej serii za jedyne 1830 zł, zamawia Ubera.
O 21 będzie już w klubie. Już od przekroczenia drzwi, większość dziewczyn będzie oglądać się za Oskarem. "Anka, widziałaś go? hehe Jakie ciastko hehe" Na parkiecie nie będzie miał dużego problemu w znalezieniu partnerki do tańca. Jedna z dziewczyn która przyjdzie do klubu z innym chłopakiem na 1 randkę, zastawi go by po 2 minutach tańca całować się z języczkiem z Oskarem. To będzie już 6 dziewczyna przelizana na parkiecie.
Ach, taki to pożyje!
Wtedy uroczy młodzieniec wypatrzy...ją! Twoją przyszła, żonę! Biedaczka doskonale widziała jak Oskar obraca inne dziewczyny. Do niej też podchodzili inni chłopcy. Byli normalnymi, miłymi mężczyznami.
"-Część, nazywam się Mirek. Sama tu przysz...
-Nie jestem zainteresowana, mam chłopaka" (Chłopaka oczywiście nie miała)
Powie, z pogardą, tuż po zobaczeniu linii włosów typu norwood 3, oraz oczu posiadających negatywne canthal tilts.
Koleżanki będą jej mówić:
"-No ale, czemu go spławiłaś? Był bardzo miły...
-Sama nie wiem, po prostu nie było między nami chemii..."
Wtedy podejdzie do niej Oskar...pijany jak burza
"-Ssoo est cipcia?
-Ojej, jeszcze nikt nie zagadał do mnie takim odważnym tekstem... Nazywam się "
"Ale jest odważny... hmmm kręcą mnie pewni siebie faceci!" pomyśli, wpatrując się w głęboko osadzone w czaszce wojownika, oczy łowcy Oskara. Nie minie minuta jak już się będą całować... Oskar będzie musiał się mocno garbić, żeby dobrać się do jej ust. W końcu to jeden z minusów 197 cm wzrostu.
"-Ale Ty wysoki jesteś, hehe! Ja wyglądam przy Tobie jak mała dziewczynka, hehe. Mam tylko 153 cm, ale zawsze wolałam wysokich hehe"
Za godzinę będą już w jego mieszkaniu na strzeżonym osiedlu wybudowanym przez firmę deweloperską jego ojca.
Nie chcesz wiedzieć co będą robić...
"Jaki piękny świat! Jaki piękny świat, gdy się ma 20 lat" podśpiewuje Twoja przyszła żona jadąc windą do apartamentu Oskara.
Teraz będzie główny punkt wieczoru! Teraz posmakuje tego boskiego, umięśnionego ciała którego proporcje zawstydziłyby nawet Lazara Angelova!
Będzie się dławić Oskarową dwudziestką-trójką. Jej ślina będzie aż kapać na podłogę podczas face-fucka. Potem jak posłuszna sucz, dosiądzie tego króla życia, i zaspokoi jego nienasyconą rządzę! Nad ranem nasza dwójka młodych pół-bogów, po wielokrotnych orgazmach zaśnie wtulona w siebie, i nie będzie niczego żałować. Kilka godzin później się pożegnają i nigdy więcej nie zobaczą.
Gdy za 10 lat obniży standardy i zwiąże się z Tobą, to nie myśl, że będzie Cię traktowała na równi z Oskarem. Ty będziesz samcem, któremu ewolucja przypisała rolę przynoszenia mamuta do jaskini. Nie rolę rozpłodu! Ona jest przewidziana jedynie dla wybrańców, szczerze pożądanych przez samice. Takich wybrańców jak bohater tej historii... Taki los Twój... Taki los milionów polskich mężczyzn!
Miłej sobotniej nocy, Wykopki!
#przegryw #wygryw #blackpill #redpill #przygodyprzyszlejzony #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #stulejacontent ##!$%@? #wzrost #pasta
B.....W - Sobota, ach sobota...
To już dziś! Dziś jest ten dzień! Dzień na który wsz...

źródło: comment_oIMMmhRyuDfxZH8FEqy1Q8iZa7eXVxUJ.jpg

Pobierz
  • 62
Mirek zobaczył swoją przyszłą żonę i się spuścił w majty... Dla mnie to takie trochę skrytospermiarstwo. Niestety kluby czy jakieś dyskoteki to nie miejsca na takich Mirków, tam bardzo liczy się hierarchia dominacyjna, im bardziej pierwotnie się zachowujesz i wpisujesz się w wygląd typowego Chada tym więcej #!$%@? wyrwiesz. Szkoda tracić czasu na jakieś normickie baby... Szczególnie w wieku 20 lat XD. Już lepiej zamówić sobie rokse jak swędzi Cię siuraq.
@Blackpill_RAW:

Jaki piękny świat! Jaki piękny świat, gdy się ma 20 lat" podśpiewuje Twoja przyszła żona jadąc windą do apartamentu Oskara. Teraz będzie główny punkt wieczoru! Teraz posmakuje tego boskiego, umięśnionego ciała którego proporcje zawstydziłyby nawet Lazara Angelova!


@Blackpill_RAW: Czy to ma znaczenie jeśli to ty zalejesz jej formę? Ok, ruchała się z chadami za młodu ale koniec końców ty zrobiłeś jej dziecko i twoje geny zostały przekazane dalej. W