Wpis z mikrobloga

Borsucza Masa - Odcinek 6 - 600 kg zaliczone / nowy plan / minicut

600 kg zaliczyłem jako gym lift w totalu - tu opis - https://www.instagram.com/p/B6AuNbZJEtL/ wpis robilem i chyba temat wyczerpany.

Wchodze na minicuta jakieś 3200 kcal, aby sobie po prostu zgłodnieć i zatęsknić za jedzeniem. Jak długo - bez parcia tyle ile będzie mi się chciało. Później read to kwiecień i kolejne testy maksów.

Obecnie 98 kg wagi, moze do 90 zlecę nie wiem.

Plan na następne 3 tygodnie

BP Day

bench press 3/5/1
bench press 3x1 TM joker
football bar floor press 5x5
incline skull crushers 5x10
one arm barbell rows 6x8-10
lat pulldown reverse grip 4x8-10
db incline biceps curls 4x12-15

DL Day

deadlift sumo 3/5/1
deadlift sumo 3x1 TM joker
deadlif sumo 5x5 (może zastąpię klasykiem, pomyśle jeszcze)
barbell GHD hyperextensions 5x10
one leg hamstring curls 4x12
trap bar farmer walk

WG BP Day

wide grip bench press 10x10
overhead triceps extenions 6x12
low pulle inline bench rows 4x12
lat pulldown wide grip 4x12
band no money 4x25
ez ba biceps curls 5x8-10

SQ day

low bar squat 3/5/1
low bar squat 3x1 TM joker
low bar squat 5x5
SSB good mornings 4x8
barbell side bends 4 max
power barbell shrugs 4x8-10

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #borsukmasuje #borsukpowerlifting #fullborsukworkout
Kasahara - Borsucza Masa - Odcinek 6 - 600 kg zaliczone / nowy plan / minicut

600 ...

źródło: comment_OQbE4EzSuhleBCuE0hv8AhRHvCOb1pCU.jpg

Pobierz
  • 24
@Kasahara: mordeczko pytanie na luzie bez spiny, czemu 3/5/1 zamiast 5/3/1? XD pamietam, ze Wendler poleca pod sile bardziej akurat ta rozpiske, ale nie moge w glowe zajsc czemu
@vizori: poza oczywistym faktem zmiany ruchu, zazwyczaj jest on lzejszy dla nadgarstkow, lokci i barkow, masz tez bardziej naturalna pozycje do wypychania, a przynajmniej dla mnie taka ona jest
@vizori: i tez spoko jest to, ze mozesz latwo manipulowac zakresem ruchu, czy chcesz krotszy czy dluzszy, a jest to po raz kolejny, lzejsze dla stawow niz nagle poszerzenie/zwezenie chwytu spronowanego na prostym gryfie
@banaan: wolę mieć zawsze lekki tydzień po cieżkich w fali 3 tygodniowej zamiast lekką a później dwie cieżkie jeśłi chodzi o intensywność
@vizori: neutralnie taką sztagnę możesz złąpać/inne mięsnie zaangażowane w ćwiczenie i inna specyfika ruchu
@banaan: Jak dla mnie to ona dużo gorsza dla nadgarstków, szczególnie z gumami jak się robi to trzeba ich mocno pilnować
@Kasahara: W Gdańsku ssb tez jest, ale tu mnie zaskoczyłeś. Od hesa?
@Kasahara: Mega ciekawe treningi, może dał byś radę w wolnej chwili napisać coś na wzór "greyskull LP" po polsku?
Wiem, że jest to budowane na podstawie książek jima wendlera, ale nie jest to przedstawione w czytelny i prosty do przyswojenia sposób.