Wpis z mikrobloga

@Rruuddaa: w życiu.

Znaczy zalezy co kto lubi.. Mnie strasznie namawiały koleżanki z pracy, no to ok, wzięłam od jednej.
Tragedia i grafomaństwo, wiele jestem w stanie zdzierży - naprawdę. Ale ten styl pisania, ta infantylna bohaterka, ten gość... No masakra. Powtarzajace się schematy, totalne oderwanie od jakiekolwiek rzeczywistości, sceny łóżkowe to przekartkowywalam, bo jak dla mnie tragedia.
Cudem przebrnęłam przez pierwszy tom, żeby nie było że olałam :p ale więcej
@Rruuddaa: Skończyłam czytać w zeszłym tygodniu. Szczera opinia jest taka ze książka nie była warta mojego czasu :( na początku na prawdę ma potencjał i szanse na rozwój fajnej akcji ale niestety...nie chce spoilerowac. Może to tylko moje odczucie. Napisz na priv wrażenia jak skończysz czytać, chętnie poczytam opinie kogoś innego, miłej lektury Mirabelko!
ja #!$%@? kto to kupuje xDD


@Apustaja:

Nie kupiłabym sama, bo żal kasy ale pożyczyłam :D


@Rruuddaa: ale wiecie, że kupno to nie jest największy koszt przy tej książce? Głównym kosztem jest kilka godzin czytania tej seksistowskiej, szkodliwe ksiazki (podobno jest tam scena gwałtu, z którego ona później jest zadowolona - jak to prawda, to brak słów) . 20 zł straty idzie przeboleć. Kilka godzin już nie.

szmira jak Grey.