Wpis z mikrobloga

@damw ostatnio mireczku okrzyknęły Saturna najnudniejszym do budowania i najlepszym na ekspozycji modelem. Także nie wiem czy staurn najciekawszy...


@liga: czy ja gdzieś napisałem, że Saturn to najciekawszy model?
  • Odpowiedz
@damw: jak kupowałem swoje podróbki lego to miałem do wyboru 20 innych zestawów spoza lego. Ja mam w------e na to czy to ich czy czyjeś.
W ogóle nie wiem po c--j u was ten ból d--y, ja mam i legitne lego i p------i xD
Czy naprawdę trzeba się ganiać za to, że ktoś wyruchał Holendrów, którzy współpracowali z nazistami???????
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: a ja odczuwam sporą różnice.
Ból d--y jest o to, że próbujesz wprowadzić kogoś w błąd. Gdyby lepin tworzył swoje własne modele zamiast co chwilę kombinować to by można było coś kupić. Oczywiście gdyby jeszcze nie trzeba było nożem rozlaczac niektórych elementów to by było fajnie.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: a ja jako konsument wybieram jakość, po drugie chińczyki nie mają dla mnie żadnej wartości, po trzecie dzieci też mają z tego budować (lepin ma różną jakość w obrębie zestawu na tyle, że jedne elementy się nie trzymają kupy, a inne nożem trzeba odrywać), po czwarte chce pudełko i instrukcję na papierze, po piąte oczekuje oryginalnego projektu.
I to nie jest tak, że nie kupię Lepina czy 888, kupię,
  • Odpowiedz
@Qullion ogólnie to zgadzam się z tym co napisałeś, kupiłem rok temu porsche z chin i mimo tego że klocki wizualnie wyglądają bardzo dobrze i nie brakowało żadnego z nich to w większości elementy nie łączyły się tak gładko jak oryginalne lego.

Wybór pomiędzy jednym a drugim to kwestia indywidualnego podejścia do tematu. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz idealną jakość i wydać na model 1450pln (za tyle obecnie można
  • Odpowiedz
@Antidotum119: dlatego nie kupuje się tego co wyszło z produkcji, Porsche kosztowało nawet 950 zł. Są dzisiaj inne modele, tańsze i można je dostać w dobrej cenie zamiast kupować Porsche dla Porsche. 42082 można było kupić za 720 zł i to już spora różnica, a też mnóstwo zabawy.
Ja nie kupuje tego na półkę i rozwala modele i coś próbuje budować, więc wolę mieć lego.
  • Odpowiedz
głównie ceny oscylowały koło 700 zł


@Qullion: od września tego roku cena często spadała poniżej 700. Masz rację, że większość czasu około 700 kosztuje, ale najlepsza jednak promka do tej pory na ten zestaw to właśnie 540
  • Odpowiedz