Wpis z mikrobloga

Wczoraj koleżanka była w klubie że swoimi przyjaciółkami . Opowiedziała mi, że dwie z jej ekipy po spożyciu wystarczającej ilości alkoholu zaczęły swoje tańce godowe na parkiecie

p0lka nr1 - posiadająca faceta od niespełna pół roku, który ją rozdziewiczyl jakis miesiac temu, ocierała się na ch00ju każdego niebieskiego jakiego spotkała, na siłę wyrywając jednego z nich , defacto Ukraińca , najpierw się z nim przelizala na parkiecie a potem zawinęła na chatę gdzie uprawiali s--s , pękła im guma a on zalał formę xDD aktualnie szuka tabletki 72 po i zastanawia się czy powiedzieć o tym swojemu partnerowi

p0lka nr2 - nie posiadająca żadnego faceta z powodu ogromnych wymagań jednocześnie będąc 2/10 . Zrobiła to samo co powyższa chwaląc się na grupie studenckiej nocą z brudnym Ukraińcem który niepanimaju. Ogólnie osoba która średnio daje d--y raz na tydzień innemu jednocześnie chlip chlip gurwa dzie ci prawdziwi faceci chlip.

Koleżanka oczywiście szkalowała mocno dziś te p0lki i nie ma problemu z nazwaniem rzeczy po imieniu .

#rozowe, które bronią #p0lka przed szkalowaniem, możecie mi odpowiedzieć po co to robicie?

#p0lka #s--s #zwiazki #patologia #studia #przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodyMassacre26: ale masz ku temu jakieś realne dowody / podstawy czy tylko paranoja / przeczucie / pasuje Ci to do narracji?
-
swoją drogą Ty kiedyś nie pisałaś, że faceci gonią p0lki które ich zdradzają a olewają porządne dziewczyny bo (nie pamiętam bo czemu a nie chce mi sie tego szukać, bo brzydkie?)
Widzę tu pewne podobieństwo ((oo)) zapewne się domyślasz o co mi chodzi
-
wiesz jaki
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: ja tu się rozpisuje a Ty mi takie coś odpisujesz i nawet nie wiem do czego to.
łamiesz mi serce dając odpowiedz na o-------l (,)
-
jeżeli wszyscy Twoi partnerzy byli chujami to dlaczego takich wybierasz?
  • Odpowiedz