Wpis z mikrobloga

Od stycznia planuję zacząć ćwiczyć i zmienić trochę dietę żeby zrzucić 10 - 15kg , wykupiłam sobie plan i potrzebuję kupić jakąś fajną kuchenna wagę elektroniczną i myslalam też żeby kupić jakiś mały grill elektryczny, potrzebuję porady co fajnego z tych sprzętów mogłabym kupić w przystępnej cenie, co polecacie, i czy na grillu elektrycznym da sie robić potrawy bez żadnego tluszczu? Głównie kurczaka mam na myśli i może dorsza, help #dieta #cwiczenia #mikrokoksy #kiciochpyta
  • 24
Od stycznia planuję zacząć ćwiczyć i zmienić trochę dietę żeby zrzucić 10 - 15kg , wykupiłam sobie plan i potrzebuję kupić jakąś fajną kuchenna wagę elektroniczną i myslalam też żeby kupić jakiś mały grill elektryczny


@Silver86:
1. nie "planuję" tylko "zaczynam"
2. to nie plan treningowy zrzuca kilogramy tylko Twoje #!$%@? na treningu (nie ważne jak, ważne by bilans kaloryczny był ujemny)
@Minetqa: https://allegro.pl/oferta/wk2-waga-kuchenna-plaska-lcd-5kg-1g-baterie-8118989564?fromVariant=8267706628. Taką znalazłam na allegro i wydaje sie ok, dobre opinie, patelnie grillową niby mam ale to nie to samo co z grilla, i zależy mi żeby było minimum tłuszczu bo to też mam dosc wydzielone w gramach i muszę z umiarem, no chyba zeby tylko lekko przetrzec tym olejem dno, ale w grillu elektrycznym chyba tez szybciej by bylo bo od razu z 2 stron jak są takie zamykane
@Minetqa: mam tak rozpisane ze na posiłek mogę np 1 duza lyzeczke oleju, to wole np polac troche salatke oliwa z oliwek, nieznam sie, dopiero proboje to ogarnac i sobie zrobic jakies wstępne menu na 6 dni okolo na dni w ktore bede cwiczyc i te bez cwiczen i jeszcze jakos do pracy na 2 zmiany to dopasowac
@beee: wiem ze samo sie nie zrobi i akurat cale zycie nie ćwiczyła wiec lekko nie bedzie, ale dieta tez sporo daje i chce to juz troche ogarnac zeby potem miec juz zaplanowane i sie tego trzymać i tylko zmusic do tych cwiczen co drugi dzień
@Silver86: Jak do tej pory nie ćwiczyłaś to głowa będzie się buntować przy jednoczesnym wrzuceniu trybu TRENUJĘ i DIETA. Zrób to stopniowo i będzie większa szansa, że nie #!$%@? tego po dwóch miesiącach. Proponuję trzy miesiące samych treningów, od czwartego miesiąca wchodzi dieta
@beee: pewnie nie będzie lekko ale ta dieta to nie jakaś głodówka tylko 1500-1800 kalori czyli na deficycie skoro moje zapotrzebowanie kaloryczne to jakies 2200, tu nawet mam rozpisane więcej posilkow niz zazwyczaj jem, a ze np zmienię smażone w panierce na grillowane to na plus i bedzie zdrowiej i tez smacznie, no i potem jest z czego odjąć kcal jak zajdzie potrzeba, juz zapłacone i teraz mam miesiac niecaly by
@beee: swoją drogą chyba lepiej zacząć od diety, jak się coś już na niej zrzuci to mniejsze obciążenie dla stawów, ale mięśnie też pozwalają szybciej spalić
@Silver86: jakiej wagi nie kupisz, każda padnie po max 2 mcach. Próbowałem tanie, drogie, nie ma znaczenia. 2 miesiące max przy regularnym używaniu i szlag je trafia. Je chyba produkują dla kowalskiego, ktory raz do roku mąkę do ciasta zważy( ͡° ͜ʖ ͡°)