Wpis z mikrobloga

Mireczki...
Moja była, z którą się rozstałem 10 msc, była ostatnio z innym (10 Msc temu to był tylko kolega). Ostatnio zaczęła odpisywać na moje instsgramowe relacje, pisała, często wspominała czas, kiedy byliśmy razem, mówiąc że u mnie w mieście jest bardzo fajnie, zważając na nick na messemgerze, którego nie zmieniliśmy od czasu odejścia, o mojej byłej pracy. Jak to odbierać? Nie wiem czy ona jest z tym kolegą czy nie, ale gdy zapytałem, dlaczego nagle po 10 miesiącach się odzywa dostałem odpowiedź 'czemu nie?' lub 'chciałam pogadać'. Czego się spodziewać?
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
pikazo_02 - Mireczki...
Moja była, z którą się rozstałem 10 msc, była ostatnio z inny...

źródło: comment_4ziUWHZuJ9WdpmjHmYTizHZpzAqbqmj5.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różowe tak mają, gdy im się p------i związek z tym, co jest po Tobie. Każda moja ex n--------a mi wiadomości po rozstaniu nawet rok później i kilkukrotnie mnie dodawały do znajomych na fb.
  • Odpowiedz
@pikazo_02: chce znów wskoczyć na starą gałąź bo "jak zawsze tylko kolega" (czyli wtedy nowa gałąź na którą chciała pewnie przeskoczyć jeszcze jak była z Tobą) nie spełnił wymagań, więc zatesknila za emocjonalna wygoda przy Tobie. Powoli bada teren czy ma opcje powrotu.
  • Odpowiedz