Wpis z mikrobloga

@KubaJam: ciepłe pierogi wydajemy w styropianowych boxach, zimne w foliowych woreczkach xD do sklepów idą w styropianowych tackach owinięte folia. Namawiam mamę na pakowarke na te plastikowe tacki co mają folie na wierzchu, ale nie wiadomo jeszcze jak to będzie z tymi unijnymi przepisami co do jednorazowych opakowań... czekamy aż firmy produkujące opakowania się trochę obudza i będą proponować opakowania eko w miarę normalnych cenach ;)
  • Odpowiedz
@KubaJam: moja babcia ma patent na pierogi. Nie wycina żadnych kółek, tylko rwie ciasto z pełnego i robi małe kulki. A później te małe kółka wałkuje. Szybkość gwarantowana.

Jebla by dostała jakby miała cokolwiek wycinać
  • Odpowiedz
@geuze: bzdury pan gadasz, ręcznie się lepi o wiele szybciej, wystarczy rwać ciasto na kulki a później wałkować po trzy takie kulki na raz. W godzinę zrobisz 60-80 pierogów razem z ugotowaniem
  • Odpowiedz
  • 2
@KubaJam

Od 20 grudni do 7 stycznia mamy nieczynne.


Kurde a planowałam w weekend przed trzech króli jechac do Łodzi na wycieczkę i stołować się u Ciebie :c no nic, trzeba przełożyć wycieczkę.
  • Odpowiedz
trochę skisłem ze zdziwienia co do ceny
w porównaniu do przeciętnych urządzeń kuchennych to musi być na prawdę wysokiej jakości, wykonane z trudniejszego do obróbki i droższego materiału i przede wszystkim jest wykonywane w produkcji małoseryjnej
to by mogło kosztować 300 a nie 3000 ale gdyby każdy kupował sobie takie coś do domu
  • Odpowiedz