Wpis z mikrobloga

@OGKush_: ZUS i Skarbówka to kontrolne kontrole robi co jakiś czas. Póki co w papierach jest porządeczek i nie mają do czego się przyczepić. Najczęściej kontrole są spowodowane błędem w księgowości - literówka w nazwisku pracownika czy np. niedopisanie groszy na końcu kwoty, Zdarza się każdemu, takie kontrole kończą się w 90% przypadkach bez naszego udziału, księgowa wszystko ogarnia sama z urzędami.
  • Odpowiedz
@peszmerd: w zasadzie tak ( ͡º ͜ʖ͡º) Podobnie jest wielu budowlańców, którzy robią dobrze jak są trzeźwi i im się chce... A jak już mają renomę i zleceń na 6 miesięcy do przodu to zaczynają robić fuszerkę.

Kilka opinii klientów i maszyna stoi w kącie :(


@zaba34: myślę, że to może być kwestia zarówno jakości samej maszyny jak i jej ustawień. Zwyczajnie nie wierzę, że
  • Odpowiedz
w zasadzie tak ( ͡º ͜ʖ͡º) Podobnie jest wielu budowlańców, którzy robią dobrze jak są trzeźwi i im się chce... A jak już mają renomę i zleceń na 6 miesięcy do przodu to zaczynają robić fuszerkę.


@geuze: jestem przekonany, że ambitny włoski kucharz będzie każde danie robił jak trzeba, bo zwłaszcza w gastro, kilka nieprzychylnych opinii ma bardzo duży zasięg. No i ambicja.
  • Odpowiedz
@KubaJam: no u nas się nie sprawdziło - ręcznie robione pierogi mają dużo cieńsze ciasto, dla tej maszyny ciasto które robiły zazwyczaj okazywało sie zbyt rzadkie i zbyt elastyczne - trzeba było dodawać mąki, jajek, wychodziło blade wiec fachowcy z serwisu kazali dodawać kurkumy xD miała być redukcja etatów i zwrot kosztów po niecałym roku, a wyszło jak wyszło. Jakbys kiedyś był w Lublinie to daj znać, działamy niedaleko, myśle ze
  • Odpowiedz
  • 0
@zaba34: W Lublinie jestem co 3-4 tygodnie :-). Pewnie sie odezwę.

My oglądaliśmy taka w Łodzi. Ciasto to niej miało być dosyc twarde (zupełnie inne niż to co my robimy). Dalej ustawiało się grubosc pokrętłem, można zrobic serio cienkie ciasto. Jak siedzisz w pierogach to podpowiesz mi sposób na przewiezienie zimnych, ugotowanych pierogów tak, aby klient mógł sobie je tylko odgrzać w domu? Chodzi mi o sposób wszystkich firm garmażeryjnych.
  • Odpowiedz