Wpis z mikrobloga

@4nka: W skrajnych warunkach może nastąpić rozdwojenie/pomnażanie osobowości, te różne języki to mogą być właśnie przełączające się po kolei osobowości w wielkim stresie, be te jełopy kaznodzieje takiego człowieka niesamowicie straszą i robią większą krzywdę.
Dziwnym przypadkiem opętania przytrafiają się młodym ładnym dziewczynom.

Jest kilka dokumentów i filmów na ten temat.

http://www.listyznaszegosadu.pl/znasz-li-ten-kraj/jak-sie-kler-z-szatanem-mocuje

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4853280/kroniki-opetanej
@szczyp1orek: Dziwny jest zbieg okoliczności. Babcia była dwa miesiące w szpitalu, po wylewie. Mama do niej jeździła dzień w dzień. Ale właśnie tej nocy, gdy babcia umarła - przyśniła się mojej mamie. I


@4nka: Nie jest żaden zbieg okoliczności. Twoja mama cały czas myślała o niej i pewnie nie raz jej się przyśniła przez ten czas a z racji śmierci tylko ten sen pamiętała (szczególnie że człowiek śni cały czas
@4nka: jak byłem na wyciecze z księdzem to mi opowiadał jak poszedł raz na pomocnika egzorcysty i jak zobaczył młodą dziewczynkę mówiącą różnymi językami i bluzgami to uciekł. Raczej by mnie nie okłamał, bo to grzech.
@4nka: Miałem niemal bezpośrednio do czynienia z PODOBNO dwiema opętanymi => były długi czas egzorcyzmowane (bo to nie ma tak filmowo, że to jeden raz, ciach ciach i po sprawie). Nawet przechodziłem między nimi. Wszystko co "niesamowite", opowiadali tylko inni mi, aczkolwiek słyszałem niezłe odgłosy z kościoła w listopadową noc :D, będąc na zewnątrz. Potem dostałem kolejne niestworzone historie ze środka. Stojąc tam i słysząc ciary na plecach był murowane, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4nka: Annalise Michelle była gorliwą katoliczką, wiec miała jakąś wiedzę na temat diabła i demonów. Jak zachorowała psychicznie to sprowadzili jej księdza, a na osoby chore psychicznie mocno działa siła sugestii przez co idealnie dostroiła swoją chorobę do sytuacji. Człowiek ma możliwość nauczenia się śpiewania czy mówienia kilkoma głosami na raz (do znalezienie na YT) . Oprócz tego pooglądaj filmy z brzuchomówcami. Nie ma problemu, żeby facet udawał damski głos i